Київські волонтери популяризують культуру благодійництва: як це працює

Культура благодійництва в Україні зараз перебуває в стадії активного розвитку. Особливо популярно стало донатити після повномасштабного російського вторгнення. Саме з початком повномасштабної війни українці відчули гостру потребу допомагати.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

Керівниця волонтерської спілки "ПОРУЧ" Русана Шарлай зазначає, що як очільниця благодійного фонду особливо радіє, що все більше людей долучаються до благодійності. Але водночас є багато тих, хто не довіряє волонтерським організаціям, які збирають кошти.

Яке рішення?

"Я розумію причини недовіри. Адже в нашій країні все ще існують ті, хто намагається використати зібрані в рамках благодійництва кошти на власні потреби. Популяризація культури благодійництва має позитивний вплив на суспільство та спонукає людей до активної участі в розв'язанні будь-яких проблем. А також створює можливості для знайомства та спілкування", — поділилася вона.

Як працює рішення?

Щоб підвищити рівень довіри до благодійництва, команда волонтерів "ПОРУЧ" вирішила поділитися простими порадами, які вони виробили за півтора року волонтерства.

  • Не буває маленьких донатів. Кожен внесок важливий. Ці слова стали свого роду мантрою. Маленькі донати — це теж рушійна сила. Іноді донат у 10 гривень закриває збір у пів мільйона!
  • Завжди є той, хто потребує допомоги. Під час війни це не просто фінансова підтримка. Це форма єднання та солідарності. Важливими посередниками між тими, хто бажає допомогти, і тими, хто потребує допомоги, виступають волонтери.
  • Робіть маленькі внески, але регулярно. І через деякий час ви переконаєтесь, що це не так вже й важко, як здається на перший погляд.
  •  Зробіть донат своєю гарною звичкою. Наприклад, купіть благодійну каву замість звичайної, щоб кілька гривень пішли на підтримку фонду.
    Волонтерка Маргарита Федорчук запропонувала перетворити це на гру: в магазині дістаньте з кошика один з продуктів чи предметів, без якого ви можете обійтися. А ті кошти, що ви заощадили, переведіть волонтерам.
  •  Донат — це не примха, донат — це життєва необхідність. Волонтери теж донатять. Адже вони на власні очі бачать, скільки тих, кому вкрай потрібна підтримка і допомога!

Пам'ятайте: під час війни донат — твій внесок у перемогу!

Нагадаємо, 24-25 червня з 10 до 17 години у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка в Києві пройде благодійна виставка-ярмарок кактусів та сукулентів.

Також Рубрика повідомляла, що "Благодійний фонд Сергія Притули" запустив великий збір коштів для українського контрнаступу.

Свіжі дописи

  • Новини

Активісти “Жовтої стрічки” з нагоди Дня соборності України провели акцію в окупованих містах

22 січня, у День Соборності України рідна символіка та різноманітні написи з’явилися у тимчасово окупованому… Читати більше

Wednesday January 22nd, 2025
  • Новини

Зеленський вважає, що Трамп може вплинути на питання вступу України в НАТО

Новообраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп може вплинути на питання про вступ України до… Читати більше

Wednesday January 22nd, 2025
  • Новини

50 підприємців безкоштовно відправлять навчатись у чемпіонів з експорту підкорювати нові іноземні ринки

Український бізнес отримає безкоштовну можливість здобути практичні знання для виходу на міжнародні ринки. У лютому… Читати більше

Wednesday January 22nd, 2025
  • Новини

Суд відправив під варту 16-річного підлітка, підозрюваного в побитті дівчинки у Білій Церкві

22 січня Білоцерківський міський районний суд відправив під варту 16-річного молодика, якого підозрюють у побитті… Читати більше

Wednesday January 22nd, 2025
  • Новини

Каволі вважає, що армія рф наразі немає потенціалу для великого прориву на фронті

Російська армія наразі не має військового потенціалу для швидкого наступу в Україні через серйозні проблеми… Читати більше

Wednesday January 22nd, 2025
  • Новини

Окупанти атакували регіони України майже сотнею безпілотників, ППО знищили більшість повітряних цілей

У ніч проти 22 січня війська рф атакували Україну 99 ударними безпілотниками типу Shahed, а… Читати більше

Wednesday January 22nd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.