Про це повідомляє Deniz Haber, передає кореспондент Укрінформу.
"Безпілотний підводний апарат RAMPUS був розроблений для використання в підводній розвідці та дослідницькій діяльності… RAMPUS зможе виконувати операції на глибині до 1000 метрів", зазначили у виданні.
Окрім того, для проведення підводних досліджень гідролокатор і системи передачі зображення з високою роздільною здатністю можуть бути інтегровані на підводному апараті RAMPUS.
У компанії вказують, що RAMPUS може використовуватися для:
Нагадаємо, що у квітні Туреччина ввела в експлуатацію свій найбільший військовий корабель TCG Anadolu. Це робить її однією з небагатьох країн у світі, яка має на озброєнні авіаносець вітчизняного виробництва.
Окрім того, як ми писали, уперше уразив ціль на відстані 140 кілометрів бойовий безпілотник Akinci, створений компанією Baykar Makina, на якому стоїть двигун українського виробництва.
Довідка
Нагадаємо, у листопаді 2021 року Україна уклала дві угоди про постачання двигунів для виробництва турецьких безпілотників MIUS і Akinci.
Компанія Baykar також планує побудувати в Україні завод із виробництва не тільки ударних безпілотників Bayraktar TB2, а й нових Bayraktar Kizilelma.
російські загарбники активно окопуються вздовж узбережжя Євпаторії, чекаючи удару Сил оборони. Через дефіцит особового складу… Читати більше
З різних регіонів України й з-за кордону художники, дизайнери й фотографи можуть долучитися до акції… Читати більше
За даними Sinoptik.ua, після тижня не надто комфортної погоди вихідні потішать нас сонцем і відносно… Читати більше
За сприяння головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського Служба безпеки затримала підполковника Сил спеціальних операцій, який передавав… Читати більше
Новообраний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп знову виступив із заявою про припинення війни в Україні… Читати більше
Ворог скористався густим туманом, щоб просунутись до меж житлової забудови Куп’янська Харківської області. Однак Сили… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.