fbpx
Сьогодні
15:18 17 Чер 2023

Турецька компанія розробила та представила апарат для підводної розвідки

Фото: Deniz Haber

У Туреччині компанія Sonitus розробила та представила новітній апарат для підводної розвідки та дослідницької діяльності.

Про це повідомляє Deniz Haber, передає кореспондент Укрінформу.

"Безпілотний підводний апарат RAMPUS був розроблений для використання в підводній розвідці та дослідницькій діяльності… RAMPUS зможе виконувати операції на глибині до 1000 метрів", зазначили у виданні.

Окрім того, для проведення підводних досліджень гідролокатор і системи передачі зображення з високою роздільною здатністю можуть бути інтегровані на підводному апараті RAMPUS.

У компанії вказують, що RAMPUS може використовуватися для:

  • виявлення підводних загроз,
  • розвідки та спостереження,
  • картування та відтворення морського дна,
  • обстеження трубопроводів і підводних споруд,
  • океанографічних досліджень, гідрографічних досліджень, картографування поля уламків,
  • пошуково-рятувальних робіт.

Нагадаємо, що у квітні Туреччина ввела в експлуатацію свій найбільший військовий корабель TCG Anadolu. Це робить її однією з небагатьох країн у світі, яка має на озброєнні авіаносець вітчизняного виробництва.

Окрім того, як ми писали, уперше уразив ціль на відстані 140 кілометрів бойовий безпілотник Akinci, створений компанією Baykar Makina, на якому стоїть двигун українського виробництва.

Довідка

Нагадаємо, у листопаді 2021 року Україна уклала дві угоди про постачання двигунів для виробництва турецьких безпілотників MIUS і Akinci.

Компанія Baykar також планує побудувати в Україні завод із виробництва не тільки ударних безпілотників Bayraktar TB2, а й нових Bayraktar Kizilelma.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: