Про це заявив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко, повідомляє Рубрика з посиланням на його повідомлення у Telegram.
"Три керовані авіабомби ворога влучили по території міста: зруйновано приватні будинки та комунікації", – повідомив він.
Внаслідок удару від отриманих травм загинув 48-річний чоловік.
При цьому 32-річного пораненого оперативно доставили до медустанови.
Довідка
Місто Оріхів Запорізької області від початку повномасштабного вторгнення росії перебуває на лінії фронту. У 2022 році на околицях Оріхова відбувалися бої між Збройними силами України та російськими загарбниками.
За даними ООН, зараз у місті проживає приблизно 6 тисяч осіб.
Також частина Запорізької області перебуває під російською окупацією з початку повномасштабного вторгнення. При цьому окупанти регулярно завдають ударів по підконтрольній Україні території.
Під час повномасштабної війни із Запорізької області виїхали 280 тисяч людей. Наразі у частині, яку контролює Україна, проживає понад півмільйона людей.
Після теракту на Каховській ГЕС росіяни не зупинились. Аби завадити контрнаступу українських військових, російські окупаційні війська підірвали греблю на річці Мокрі Яли, що на межі Запорізької та Донецької областей.
Проте ворог не може почуватись в безпеці на тимчасово окупованих українських територіях. Партизани в Запорізькій області знищили групу ворога.
Також сьогодні вночі, 12 червня, у тимчасово захопленому росіянами Мелітополі Запорізької області близько опівночі вибухнув тепловоз у локомотивному депо. За допомогою нього росіяни постачали паливо для військових.
Телеграм-канал, де розміщуватимуть вакансії для людей з інвалідністю, ініціювала перекладачка з жестової мови Ольга Буназів.… Читати більше
В Україні розгорнуть у складі бригад Збройних сил на фронті повноцінні роботизовані підрозділи з урахуванням… Читати більше
В Адміністрації Дональда Трампа запевняють, що не збираються припиняти всю міжнародну допомогу, проте вона повинна… Читати більше
Вибори в Україні дуже важливі, але вони можуть відбутися лише після закінчення гарячої фази війни… Читати більше
5 лютого в Україну завітав з візитом міністр закордонних справ Великобританії Девід Леммі, який анонсує… Читати більше
У лютому 2024 року онлайн-медіа “Східний Варіант” запустило гарячу лінію “HelpPrint” для надання інформаційної допомоги… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.