Рішення для перемоги: від української блокчейн-компанії українські військові отримали 500 FPV-дронів "Пегас"
Українська блокчейн-компанія Everstake передала Силам оборони 500 FPV-дронів "Пегас".
Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.
У чому проблема?
Безпілотні літальні апарати допомагають українським військовим завчасно відстежувати ворога та рятувати тисячі захисників, але їхня кількість значно менша, ніж потрібно на фронті.
Яке рішення?
Українська блокчейн-компанія Everstake передала Силам оборони 500 FPV-дронів "Пегас".
Як це працює?
За інформацією, безпілотники розподілили між 13-ма підрозділами Сил оборони України. Частина з них уже знищила десятки ворожих об'єктів.
На відео показали результати роботи "Пегасів".
Зазначається, що FPV-дрони — конкурентна перевага на полі бою. Вони наздоганяють та знищують майже будь-яку ціль.
А найголовніше — зберігають життя наших воїнів, які бачать усі кроки росіян, перебуваючи в укритті.
FPV-дрони "Пегас" – це безпілотники, створені в співпраці з "Армією дронів". Їх використовують підрозділи Збройних сил України, Нацгвардія та Служба безпеки.
Це квадрокоптерами з китайських деталей, які спеціалісти оснащують вибухівкою, роблячи так із них дрони-камікадзе. Вони встигли добре себе зарекомендувати, знищуючи окупантів та їхню техніку, а вартість такого безпілотника водночас невисока.
Що відомо про компанію Everstake
Everstake є найбільшим постачальником стейкингів в індустрії блокчейнів. Everstake також створює складні блокчейн-продукти, такі як протоколи кредитування, пули ставок, блокчейн-мости та ринки.
У співпраці з Міністерством цифрової трансформації України ми запустили ініціативу "Допомога Україні", яка збирає кошти від криптоспільноти на користь військових і гуманітарних потреб України.
Про проєкт "Армія дронів"
"Армія дронів" – спільний проєкт Генштабу ЗСУ та Міністерства цифрової інформації. Це комплексна програма, у рамках якої запланована системна закупівля дронів, їхній ремонт та курси навчання фахівців. Проєкт стартував 1 липня 2022 року.
Як писала Рубрика, українські воїни 59 ОМБР за допомогою дрону-камікадзе "Пегас" знищили ворожий комплекс спостереження "Муром-П".