Фото: З відкритих джерел
Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики Тарас Висоцький в ефірі телемарафону, пише Рубрика.
Чиновник розповів, що посів ранніх ярих культур, таких як яра пшениця, ячмінь, горох, овес, уже завершили, а також закінчили сіяти цукрові буряки. Їхній обсяг збільшили, порівняно з минулим роком.
"Цукру буде вироблено більш ніж достатньо", – зазначив перший заступник голови Мінагрополітики.
Як наголосив Висоцький, план посівної, встановлений у 13 млн га, виконано вже на 85%, навіть ближче до 90%.
Очікують, що у першій половині червня посівна буде завершена повністю.
Наразі триває сівба пізніх культур – соняшнику, сої і також, частково, кукурудзи.
"Цього року частка олійних культур, а саме сої, соняшнику, ріпаку, збільшилася. Пов'язано це, перш за все, з вартісною логістикою, відповідно зміною сівозміни під культури, які мають більшу ціну за одну тонну, за одиницю вирученої продукції", підкреслив перший заступник міністра аграрної політики.
Також Висоцький пояснив, що посівна подекуди відстає від середньостатистичного прогнозу до півтора-двох тижнів, але поки що це не критично.
Як писала Рубрика, з початку повномасштабного вторгнення рф, за підрахунками Української зернової асоціації, окупаційні війська вивезли з України близько 4 мільйонів тонн зерна.
Нагадаємо, продовження чорноморської зернової ініціативи, яка поновила свою дію після чергових перемовин, не спонукало росію зняти блокування вхідного флоту на порт "Південний".
Про це повідомляє “Рубрика”. У чому проблема? За даними МОЗ станом на початок 2025 року… Читати більше
Міністр оборони Рустем Умєров призначив Андрія Гнатова заступником начальника Генерального штабу Збройних сил України. До… Читати більше
Очільник Головного управління розвідки Міністерство оборони Кирило Буданов заявив, що день війни для росії коштує… Читати більше
У Львові 26 лютого відкрили один із найсучасніших симуляційних центрів для медиків, де студенти зможуть… Читати більше
Міністерство оборони Фінляндії запустило нову програму підтримки України, орієнтовану на замовлення у власного оборонно-промислового комплексу. … Читати більше
У ніч на четвер, 27 лютого, російські війська запустили по території України 166 ударних дронів… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.