Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву мера Мелітополя Івана Федорова в ефірі телемарафону.
Очільник міста підтвердив інформацію про те, що вибухи у Бердянську пролунали на базі відпочинку "Хімік". Саме тут була "величезна концентрація" живої сили та техніки росіян.
Федоров також нагадав, що після вибухів місцеві жителі почали оприлюднювати фото зруйнованої бази відпочинку.
"Ми розуміємо, що досить значна кількість рашистів більше ніколи не зможе воювати проти наших Збройних сил України", – зазначив голова Мелітополя.
Федоров додав, що ворог зазнає втрат на Запорізькому напрямі щодня. Проте росіяни на це не зважають і продовжують перекидати нове гарматне м'ясо в регіон.
Нагадаємо, що місто Бердянськ знаходиться приблизно за 100 кілометрів від лінії фронту.
Що відомо про вибухи у Бердянську
Зазначимо, що саме місто Бердянськ від початку повномасштабного вторгнення росії перебуває під контролем окупантів. Ворог використовує місто та його портову інфраструктуру для перекидання військ, техніки. Крім того, через нього країна-агресор вивозить крадену українську сільгосппродукцію.
Нагадаємо, що в Бердянську, як і в інших тимчасово окупованих містах останнім час активно щось "вибухає". Зокрема, ми писали про гучні вибухи в Бердянську 21 травня.
Як писала Рубрика, 27 травня, вдень у мережі з'явилася інформація про потужний "приліт" у Бердянську. Пізніше її підтвердили у міській військовій адміністрації.
Офіційний Париж надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої… Читати більше
Розвідка Сполучених Штатів частково розсекретила звіт, у якому йдеться про вбивства російськими спецслужбами політичних опонентів очільника Кремля… Читати більше
Міністерство внутрішніх справ у співпраці з Музеєм Голодомору оцифрувало та оприлюднило тисячі кримінальних справ, пов’язаних… Читати більше
Київський зоопарк став новою домівкою для рисі, на ім'я Степан, яка понад п'ять років жила… Читати більше
Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс вручив престижну нагороду UK Women in Defence українським… Читати більше
До 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років Український інститут національної пам'яті підготував соціальну рекламну кампанію, метою… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.