fbpx
Сьогодні
22:46 28 Тра 2023

Екорішення: американські інженери навчилися генерувати електроенергію з водяної пари в повітрі

Пристрій, який може генерувати електроенергію з водяної пари в повітрі, винайшли інженери з Массачусетського університету США. Його можна зробити практично з будь-якого матеріалу.

Як інформує Рубрика, про це пише Science Daily.

У чому проблема?

Зміна клімату може впливати на суспільство, економіку та екосистеми. Вона може призводити до екстремальних погодних явищ, втрати біорізноманіття, підвищеного ризику для здоров'я та вимушеного переселення людей.

А спалювання викопного твердого та рідкого палива супроводжується виділенням сірчистого, вуглекислого і чадного газів, а також оксидів нітрогену, пилу, сажі та інших забруднювальних речовин.

Яке рішення?

Секрет полягає в можливості наповнити матеріал отворами діаметром менше 100 нанометрів.

Довідка: товщина волосини людини становить 50 тисяч нанометрів. Саме таким чином зробили пристрій, який назвали Air-gen. Він здатний постійно виробляти кілька кіловатів енергії.

Як це працює?

"Повітря навколо містить у собі гігантську кількість електричної енергії. Наприклад, кожна крапля води у хмарі має заряд, і їхня сукупність бере участь у народженні блискавок", — пояснили науковці.

Дослідники сподіваються, що цей метод зможе стати альтернативою викопному паливу і зрештою допоможе у боротьбі зі змінами клімату.

Раніше ми повідомляли, що у Києві організовують екоекскурсію на пост моніторингу повітря. Учасники екскурсії зможуть вперше відвідати столичний пункт моніторингу повітря.

Нагадаємо, дослідники з японського Університету Кітакюсю створили будівельний матеріал, замінивши пісок у бетоні та будівельному розчині на використані одноразові підгузки.

Рубрика:
Екологія Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: