Про це пише Рубрика, посилаючись на АрміюInform.
У чому проблема?
Під час бойових зіткнень з російськими загарбниками чи через ворожі масовані обстріли українські військові отримують важкі поранення та психологічні розлади, на лікування яких йде багато часу.
Яке рішення?
Медики одного з військових лікувальних закладів отримали американську сучасну барокамеру.
Для того, щоб установити "американку", військовим медикам довелося розібрати вікна й викликати спеціальний кран. Оскільки підійняти до відділення цей апарат ліфтом було неможливо.
Проте така морока вартувала цього рішення. Навіть недосвідченій у лікувальних таємницях людині стає очевидною різниця між радянським і сучасним зразком барокамери.
Варто зауважити, що всі процедури для наших захисників абсолютно безоплатні.
Як це працює?
"Лікування за допомогою цієї барокамери значно пришвидшує загоєння важких поранень", розповіла медична сестра відділення гіпербаричної оксигенації та реанімації Марія Терлецька.
"Гіпербарична оксигенація при комплексному лікуванні різноманітних поранень дає просто разючі результати", додала вона.
Своєю чергою технік барокамер Орест Давидяк наголосив: "Ця камера не лише красива й економна. Вона більш містка. І це дає нам змогу проводити лікування важкопоранених воїнів, які мають на собі різноманітні металеві конструкції".
Як розповів спеціаліст, ця барокамера дозволяє лікувати й тих пацієнтів, які після бойових і психологічних травм мають страх перед закритими невеликими приміщеннями.
Також камера містить зручну постіль, яку можна пристосувати під зріст і вагу кожної людини.
Контроль за процесом зміни тиску відбувається за допомогою сучасних електронних датчиків. Також у самій капсулі камери можна виставити комфортну для пацієнта температуру, чого просто не було в радянських зразках.
Майже за рік часу в цій барокамері лікувалося чимало військовослужбовців.
Довідка
Барокамера – це герметична капсула, в якій знаходяться прозорі віконця. У барокамері пацієнту потрібно всього лише лежати і вдихати збагачене киснем повітря.
У капсулі знаходяться датчики, здатні визначати тиск і рівень кисню. Їх показники контролює і регулює лікар або медична сестра, вони повинні перебувати у пацієнта протягом усього сеансу проведення гіпербаричної оксигенації.
У барокамері створюються особливі умови, які відповідають занурення приблизно на п'ять метрів нижче рівня моря. За такої процедури кров насичується киснем набагато сильніше, ніж при звичайному диханні.
Організм при такій процедурі запускає регенеративні процеси в усіх тканинах – в нервових, м'язових, кісткових, хрящових і ін.
У тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області вночі прогримів вибух. Попередньо, влучання зафіксовано по порту. Про… Читати більше
Російські міністерство оборони та генеральний штаб підготували документ із прогнозом розвитку воєнно-політичної ситуації у світі… Читати більше
Протягом минулої доби, 22 листопада, на фронті російські окупанти найбільше тиснули на Покровському, Курахівському та… Читати більше
Систему протиповітряної оборони NASAMS американського виробництва, яку допоміг придбати уряд Канади, вже доставили в Україну. Це… Читати більше
Ввечері, 22 листопада, російські загарбники завдали два удари по Запорізькій області. Один був по регіону,… Читати більше
Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочої поїздки до Швеції провів низку результативних зустрічей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.