У розвідці вважають, що перекидання росією додаткових сил до Бахмута свідчить про провал їх наступу
Перекидання ворогом на Бахмутський напрямок додаткових резервів свідчить про провал їх наступальних дій, адже місто-фортеця Бахмут хоч майже повністю знищений ворогом, але тримається.
Про це сказав представник Головного управління розвідки МОУ Андрій Юсов в коментарі Укрінформу.
"Триває оборонна операція українських захисників, фортеця Бахмут тримається. Так, для України це вартує великих зусиль, героїчних зусиль наших оборонців, але факт того, що ворог змушений перекидати додаткові резерви, для того, щоб продовжувати операцію по Бахмуту, свідчить в цілому про провали їхніх наступальних дій", наголосив представник розвідки.
Юсов зауважив, що всі найкращі підготовлені резерви російської армії вже були використані під час повномасштабного вторгнення.
Командувач Сухопутних військ: на Бахмутському напрямку бої тривають за кожен метр території
"Зараз воює вже не той склад армії, який був на початку вторгнення, і те, що перекидають ці резерви на Бахмутський напрямок, значить, що вони не будуть використані на інших напрямках фронту. І це так само один із здобутків українських оборонців", підкреслив Юсов.
Розвідник додав, що розрекламований російський зимовий наступ звівся до операцій на кількох напрямках без результатів.
"Ми бачимо абсолютно провальну для російських окупантів кампанію по Бахмуту. В цілому так званий широко розрекламований "великий зимовий наступ" власне звівся до операцій лише на кількох напрямках на сході без жодних значимих результатів.
Зрештою, стояли перед ними чергові завдання після багатьох провалів — до кінця березня окупувати український Донбас. Це не вийшло і було провалено.
До 9 травня окупувати Бахмут — зараз ми бачимо, що ситуація складається іншим чином, коли представники окупантів публічно говорять про те, що їм доводиться відступати", – сказав Юсов.
Нагадаємо, що за даними британської розвідки, за останні чотири дні російська федерація перекинула для посилення Бахмутського напрямку декілька батальйонів окупантів.
Відмітимо, що переміщення російських військ до Бахмута сталося на тлі тактичних успіхів українських військ на флангах в середині травня.
Як писала Рубрика, минулої доби, 19 травня, між українськими Силами оборони та російськими загарбниками відбулося понад 80 бойових зіткнень на 5 напрямках. Наша авіація завдала 8 ударів по зенітно-ракетних комплексах ворога.
Окрім того, за минулу добу, 19 травня, українські Збройні сили ліквідували майже 700 загарбників, загалом з початку російської агресії окупанти втратили особового складу понад 202 400 вояк.