Як повідомляє Рубрика, про це пише Curbed.
У чому проблема?
Третина всієї їжі, вирощеної у світі, іде на смітник. Це близько 1,3 мільярда тонн харчових продуктів щороку. Коли органічні відходи потрапляють на сміттєзвалище, вони гниють і виділяють метан – парниковий газ, що пришвидшує глобальне потепління та спричиняє пожежі на звалищах. Щоб зменшити вплив органічного сміття на довкілля, його можна компостувати.
Яке рішення?
Як інформує Curbed, у санітарному управлінні мають намір зменшити кількість органічних відходів, яку жителі Нью-Йорка відправляють на звалища. Наразі їхній щорічний обʼєм становить близько 14 мільйонів тонн.
Для цього DSNY у Нью-Йорку встановило 250 "розумних" контейнерів для компостування.
Як це працює?
Щоб отримати доступ до контейнера, потрібно скористатися застосунком. На кожному баку є QR-код, за яким можна завантажити програму NYC Compost і розблокувати контейнер.
Так у Нью-Йорку хочуть уникнути ситуацій, коли містяни "бездумно" викидають у контейнери для органіки предмети, що не підлягають компостуванню, відначає видання. Водночас раніше, під час пілотного проєкту, отримати доступ до контейнера було ще складніше: потрібно було пройти реєстрацію й отримати фізичний ключ.
У новій програмі доступна мапа контейнерів, немає необхідності реєструватися або надавати особисту інформацію. Коли користувач підходить до бака достатньо близько, щоб відкрити його, зʼявляється опція "Розблокувати контейнер".
У DSNY розраховують, що контейнери для органіки в межах кварталу зроблять процес компостування більш доступним для містян, які не хочуть зберігати компост удома.
В управлінні також подбали, щоб забарвлення контейнерів і зображення на них "були привабливими й легкими для розуміння". Із баків прибрали гасла на кшталт "Це не сміттєвий бак!" і "Робіть компост, а не сміття".
Додатково в кожному районі міста є сотні локацій для зберігання компосту, якими можуть скористатися всі, у кого виникають труднощі з використанням програми, кажуть у DSNY.
До літа місто має намір збільшити кількість контейнерів до 400.
Довідка
Нагадаємо, у Нью-Йорку пропонують боротися із засміченням вулиць, ліквідувавши 150 тисяч паркувальних місць. Щоб розв'язувати проблему засмічення й значної кількості щурів на вулицях, пропонують встановити герметичні контейнери для відходів на узбіччях, де зазвичай паркують автівки.
Також Рубрика писала, що у Києві встановили перший у світі Япомогабокс, зроблений з пластикових кришечок.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.