Фото: Ілюстративне / Укрінформ
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Як писала Рубрика, у листопаді минулого року в Ірпені, на території колишнього санаторію "Ластівка", розпочали будівництво двоповерхового модульного містечка. Воно буде найбільшим в Україні.
Фінляндія надала для будівництва містечка 12 таунхаусів на три квартири кожний (загалом 36 квартир). Польща забезпечує спорудження ще 240 квартир.
Як розповідає журналіст, завдяки співпраці Ірпінської міської ради, Посольства Фінляндії в Україні, Київської обласної військової адміністрації, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України в місті-герої Ірпінь відбулося відкриття модульного містечка на території колишнього санаторію "Ластівка".
Фото: Укрінформ
У відкритті містечка взяли участь:
Загалом Ірпінь отримав 12 фінських таунхаусів по три квартири кожний – це 36 повноцінних квартир, які облаштовані всім необхідним для комфортного життя.
Фото: Укрінформ
У будиночках проживатимуть люди пільгових категорій: багатодітні, родини загиблих Героїв, військовослужбовці, пенсіонери.
"Містечко розраховане на 144 людини. Наразі туди переїде 141 людина, з яких 42 – діти. Зокрема багатодітні родини, сім'ї загиблих, люди з інвалідністю, соціальні працівники, родини військових. Усі вони – мешканці Ірпеня, які втратили свої домівки внаслідок повномасштабного вторгнення росії", підкреслив Кравченко.
Будинки зроблені з дерева. Всі вони обладнані душовими та кухнями. Є гаряча вода та опалення. Житло обладнане необхідною технікою, меблями, посудом, кондиціонерами та речами першої потреби. Площа кожної квартири – 27-28 кв. м.
Фото: Укрінформ
На випадок вимкнення електроенергії містечко має альтернативні потужні джерела – два генератори по 100 кВт кожний.
Усі зручності також у пішій доступності – маршрутки до Києва, школа, парк.
Благоустрій території допомогла облаштувати Київська обласна військова адміністрація. На комплекс робіт із благоустрою було виділено 5 млн грн.
Фото: Укрінформ
Після завершення війни модульне містечко залишиться у власності громади.
"Модульні містечка – це тимчасове рішення. Зараз ми розробляємо нову програму Київської міської державної адміністрації щодо ремонту і покращення гуртожитків. Вони будуть більш сучасні, щоб люди переїжджали з модульних містечок до комфортного місця проживання. Але це не кінець. Основне наше завдання – забезпечити кожну людину, яка втратила своє житло, постійним місцем проживання", – підкреслив Кравченко.
Фото: Укрінформ
Як повідомлялося, на Київщині російські окупанти зруйнували та пошкодили понад 27 тис. об'єктів. Більшість – це цивільна інфраструктура.
На цей час вже відновлено майже 11,9 тис., з яких повністю – понад 6,5 тис. багатоповерхівок та приватних будинків, частково із забезпеченням життєдіяльності майже 4 тис. житлових об'єктів.
Телевізійний дайджест, присвячений ініціативам з відновлення та реконструкції в Україні, створює EU NEIGHBOURS East у… Читати більше
У застосунку "Резерв+" другий раз за місяць стався збій: спостерігаються технічні проблеми. Про це повідомляє… Читати більше
Глава Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга закликав подивитись на дії росії на тлі повідомлень… Читати більше
Поблизу станції "Академік Вернадський" на острові Галіндез українські дослідники здійняли прапор бригади Національної гвардії "Азов".… Читати більше
У Кривому Розі внаслідок російської атаки балістикою ввечері 22 лютого був зруйнований храм УПЦ МП:… Читати більше
У Києві вже другий день поспіль продовжує погіршуватися стан якості повітря: на лівому березі рівень… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.