Про це повідомляється на сайті Офісу генерального прокурора, пише Рубрика.
За матеріалами слідства, у листопаді 2019 року генпідрядник залучив підрядні організації для нібито надання послуг із використання найманого нестандартного обладнання з машиністами та допоміжним персоналом, що забезпечують безпечний демонтаж/монтаж металоконструкцій облаштування арки на Подільському мосту.
Упродовж 2020 року на підставі підписаних актів здачі-приймання виконаних робіт на рахунки підрядників з бюджету переказали кошти. Як вказують правоохоронці, посадовці цих підприємств завищили обсяги виконаних робіт.
В Офісі генпрокурора зазначили, що судова будівельно-технічна та економічна експертизи не підтвердили роботи на загальну суму понад 36 млн грн.
Крім того, правоохоронці з'ясували, що в грудні 2020 року генпідрядник підписав акти приймання виконаних будівельних робіт, у яких завищив на понад 3 млн грн витрати на монтаж балок автопроїзду.
Раніше до суду скерували обвинувальні акти відносно двох субпідрядників. Вони вже відшкодували збитки на суму 3 млн грн.
Тепер Подільська окружна прокуратура Києва скерувала до суду обвинувальний відносно керівника генпідрядної організації за фактом розтрати майна (ч. 5 ст. 191 КК України).
Довідка
Міст у Києві через річки Дніпро і Десенка, що має з'єднати Поділ із лівобережними районами Воскресенка та Райдужний масив, розпочали будувати ще 1993 року. Однак майже одразу будівництво зупинили через відсутність фінансування.
До проєкту повернулися тільки через 10 років. Тоді спорудження моста планували закінчити у 2008-му. Та через брак фінансування у 2010 році будівництво знову відклали.
Планується, що вся конструкція складатиметься з трьох мостів та естакад, які їх з'єднують. На верхньому ярусі передбачається шість смуг для руху автотранспорту — по три в один бік, на нижньому — дві колії метро зі станціями "Суднобудівна", "Труханів острів" і "Затока Десенка", які будуть розташовані на нижньому метроярусі мостового переходу.
Після добудови Подільський міст має стати найбільшим арковим мостом у Європі.
А втім, з будівництвом Подільського мосту пов'язано кілька скандалів та інцидентів. Один із них трапився 18 листопада 2011 року, коли в Дніпро впав плавучий кран "Захарій LK-600".
Міст також фігурував у популярній культурі та рекламі. Так, у 2017 році на цьому мосту зняв кліп французький репер Orelsan, а у 2019-му міст потрапив до реклами BMW.
Щонайменше три російські нафтопереробні заводи зупинили перероблення або скоротили обсяги виробництва через значні збитки на… Читати більше
Уряд запускає проєкт з навчання за державний кошт жінок професіям, в яких традиційно домінували чоловіки.… Читати більше
Китай уперше поставив росії зброю для війни проти України. У відповідь на це Європейський Союз… Читати більше
У Кривому Розі на виконання розпорядження голови Дніпропетровської обладміністрації демонтували пам'ятники російським поетам Олександру Пушкіну… Читати більше
До стрілянини у Бориспільському районі Київської області причетний працівник «Муніципальної варти» громади, який входив до… Читати більше
До 100-річчя Українського радіо Національний банк України презентував пам'ятну монету, а "Укрпошта" урочисто погасила марку "Нове сторіччя… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.