Фото: БАЗА
Про це пишуть російські Telegram-канали.
Як стверджують пропагандистів, безпілотні літаючі апарати падали самі або були збиті засобами протиповітряної оборони.
Агресори у Криму заявили, що сили протиповітряної оборони та засоби радіоелектронної боротьби вночі відбили атаку українських безпілотників на Севастополь. Один дрон нібито впав у лісі, ще два були збиті над морем.
Зі свого боку так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв запевнив, що в ніч на 7 травня, на Крим та Севастополь було спрямовано понад 10 безпілотників. Він також заявив, що "ніякі об'єкти в місті не постраждали".
Проте деякі пропагандистські пабліки заявили, що приліт у Севастополі був. Один із безпілотників нібито влучив в об'єкт у Стрілецькій бухті. Також писали про вибух у Козачій бухті.
Фото: Скріншот
Водночас окупанти скаржилися, що від вибухів у їхніх будинках тряслися стіни та вікна. Також пропагандисти опублікували фотографії уламків, стверджуючи, що це частини збитих у Криму БПЛА.
Фото: БАЗА
Фото: БАЗА
Довідка
Нагадаємо, що 4 травня, близько 19:00, у тимчасово окупованому Севастополі Кримського півострова було чути два вибухи. Так званий "глава" міста стверджує, що збили безпілотник.
Як писала Рубрика, Як писала Рубрика, так званий "губернатор Севастополя" Михайло Развожаєв повідомив уночі 29 квітня, що в Козачій бухті горить резервуар із паливом. Він вважає, що причиною пожежі стало влучання безпілотника.
До речі, російська терористична армія вивела більшість військових кораблів із тимчасово окупованого Севастополя у Криму. Загарбники перемістили військові судна до Новоросійська через страх бути атакованими на півострові.
Зазначимо, що масштабна пожежа на нафтобазі в Севастополі тимчасово окупованого Криму змусить росіян розосередитися у пошуках безпечнішого місця. Цей підрив логістики загарбницького війська став результатом одного з елементів підготовки ЗСУ до активних дій.
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше
Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше
СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.