fbpx
Сьогодні
09:57 07 Тра 2023

Армія рф вдарила по Миколаївському району 5 надзвуковими ракетами Х-22: влучили у промислове підприємсво

У ніч проти 7 травня, російські агресори під час повітряної тривоги атакували Миколаїв та район області. Окупанти випустили по місту надзвукові ракети Х-22.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Telegram керівника Миколаївської ОВА Віталія Кіма.

Як зазначив очільник області, пожежі та виклику екстрених служб в обласному центрі не було.

Загалом російські агресори випустили по території Миколаївської області п'ять ракет Х-22.

Ворог атакував ними Ольшанську та Костянтинівську громади. Внаслідок цього пошкоджено будівлю промислового підприємства, також зафіксовано влучання на відкритій території.

"За попередньою інформацією від ОК "Південь", 5 ракетами Х-22, випущеними з літаків стратегічної авіації Ту-22М3, ворог атакував Ольшанську та Костянтинівську громади.

Пошкоджено будівлю промислового підприємства, також зафіксовано влучання на відкритій території", повідомив Кім.

Також додали в ОВА, що за межами підприємства спалахнула суха трава, пожежу ліквідовано о 01:20 підрозділом ГУ ДСНС України в Миколаївській області. Інші пошкодження уточнюють.

обстріл Миколаєва

Своєю чергою речниця оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону розповіла, що в Миколаєві одна з ракет влучила в промислове підприємство. Окрім того, було зафіксовано влучання у поля в Миколаївській та Херсонській областях.

За попередніми даними ОК "Південь", внаслідок ракетної атаки в Миколаєві ніхто з мирних жителів не постраждав.

"Вночі відбувалася ракетна атака з повітря, використовувалися літаки стратегічної авіації, ворог спрямовував на південь ракети, зокрема, Х-22. Це не високоточна ракета і цілком імовірно, що вони намагалися розвідати, де і які системи протиповітряної оборони готові працювати.

Ми побачили влучання в одне з промислових підприємств, зруйновано цех, але людських втрат немає. Є влучання у поля як на Херсонщині, так і на Миколаївщині", зазначила Гуменюк.

Довідка

Ракета Х-22 – це радянська надзвукова крилата протикорабельна ракета повітряного базування великої дальності. Із початком повномасштабної війни вона стала для росіян знаряддям їхніх численних воєнних злочинів.

Х 22

Фото: Вікіпедія

Нагадаємо, що ракетами Х-22 було завдано ударів по торговельних центрах "Riviera" в Одесі та "Амстор" у Кременчуці, по житлових будинках в Сергіївці на Одещині та у Дніпрі.

Удар ракетою Х-22 по ТЦ "Амстор" у Кременчуку

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: