Фото: GETTY IMAGES
Про це повідомляє New York Times.
Блінкен заявив, що не може підтвердити повідомлення про ймовірну атаку на Кремль.
"Я сприймав би все, що виходить з Кремля, з дуже великою обережністю", – сказав держсекретар.
Коли його запитали про позицію США щодо будь-яких можливих атак України на росію, він відповів: "Це справа України, які рішення вона приймає, щоб захищати себе".
Раніше ЗМІ повідомили, що США збирають факти інциденту з безпілотником у Москві, який, за словами російської сторони, атакував Кремль.
За словами неназваного американського чиновника, Сполучені Штати не були попереджені про ймовірну атаку безпілотника на Кремль.
У пресслужбі Кремля заявили, що українські безпілотники "намагалися завдати удару" по кремлівській резиденції президента рф путіна.
Атаку Кремль назвав "спланованою терористичною акцією" і "замахом на президента росії"
Речник президента Зеленського Сергій Никифоров заявив, що Україна не має інформації про так звані нічні атаки на Кремль.
Ветеран з Миколаєва Олександр Терещенко, який сам втратив руки захищаючи країну, разом з однодумцями у… Читати більше
Деталі розкриває “Рубрика”. У чому проблема? Не всі рани, яких завдає війна, є видимими. Важкий… Читати більше
російські диверсійно-розвідувальні групи на північному прикордонні намагаються вивідати побудову лінії оборони, щоб перерізати логістичні шляхи… Читати більше
Адміністрація американського президента Дональда Трампа має намір скасувати тимчасовий правовий статус близько 240 тисяч українців,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський 6 березня бере участь у спеціальному засіданні Європейської Ради у Брюсселі.… Читати більше
6 березня під посольством США в Україні рідні, друзі українських полонених зібралися, аби закликати спочатку… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.