Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
Під час війни тисячі українців вимушені були покинути свої домівки та переїхати у інші більш спокійні області України. Серед них дуже багато громадян яким вже виповнилося 50+. На новому місті не тільки треба було облаштуватися, але й більшість таких людей ще прагне працювати.
Вони змушені розпочинати життя з нуля і часто почуваються невпевненими у новому місті, потребують поштовху, щоб повірити в себе та свою здатність знайти роботу.
Яке рішення?
"Життєлюб" проводитиме "Тиждень дорослого стажера" вже вп'яте. Але цього року у проєкту з'явилася нова місія.
Окрім киян старшого віку, фонд шукає стажування також для людей 50+ років, що вимушено переїхали в Київ з Маріуполя, Бахмута, Слов'янська та інших прифронтових й тимчасово окупованих міст та сіл.
"Тиждень дорослого стажера" – це можливість і для Трудолюбів, і для роботодавців розширити світогляд та подивитися на свою роботу свіжим поглядом.
Для когось – це ще й вірогідність знайти роботу мрії або працівника, на якого можна покластися.
"За чотири роки проведення "Тижня дорослого стажера" ми встигли показати десяткам роботодавців, що при виборі кандидатів на роботу вік не має значення", – говорить засновниця фонду "Життєлюб" Тіна Ніколова (Михайловська).
"Навпаки, він може бути перевагою, адже дорослий працівник – це професіонал з досвідом, що вміє та прагне спілкуватися з людьми. Тим більше це стосується наших Трудолюбів – дуже активних та енергійних людей, що не відстають від трендів та прагнуть бути корисними суспільству", додала вона.
Як це працює?
Як влаштований "Тиждень дорослого стажера"
Це тижневе або двотижневе стажування (бажано оплачуване), під час якого люди старшого віку працюють в компанії – або в новій та омріяній для себе сфері. Або ж поглиблюють свої навички вже у знайомій роботі.
У минулі роки під час стажування Трудолюби пробували себе у різних професіях – працювали барменами, бариста, SMMниками, менеджерами в креативних агенціях, декораторами.
У деяких учасників проєкту стався такий метч з роботодавцями, що вони й досі працюють разом:
У цьому році "Життєлюб" вже провів опитування серед майбутніх стажерів – які нові професії їм цікаві.
Серед відповідей:
Кого шукає "Життєлюб"
Фонд шукає компанії з різних сфер, що мають змогу та бажання взяти Трудолюба на тижневе або двотижневе стажування та довести таким чином, що ейджизм – це лише про хибні уявлення, але точно не про реальність.
У "Життєлюбі" впевнені: на кожного роботодавця знайдеться свій Трудолюб.
Навіть якщо вам потрібні стажери-космонавти або дресирувальники тигрів, у фонді знайдуться підопічні, що вже пробували або мріють спробувати себе в цьому.
Тож, якщо ви готові запросити Трудолюба до себе на стажування, заповнюйте гугл-форму https://forms.gle/NX16pbhNP27uHYKC8 та чекайте на зворотній зв'язок.
В австралійському заповіднику Marineland Melanesia Crocodile Habitat помер Кассіус — найбільший у світі крокодил, який… Читати більше
До середини 2025 року Україна планує отримати власні крилаті та балістичні ракети, що стане значним… Читати більше
На сьогодні Збройні сили України стримують масштабний наступ російських військ, який є одним з найпотужніших… Читати більше
1 листопада Одеська національна опера розпочала свій гастрольний тур у Королівствах Нідерландів та Бельгії. Першою… Читати більше
У ніч на 2 листопада війська рф вчергове застосували по Україні ударні БпЛА та завдали… Читати більше
Федеральне агентство з технічної допомоги Німеччини продовжує підтримувати Україну у боротьбі з наслідками війни. Цього… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.