fbpx
Сьогодні
Новини компаній 16:47 31 Бер 2023

Для закупівельника головне — знати, де знайти інформацію, і портал RADNUK.COM.UA в цьому допоможе

Щодня держава оголошує тисячі тендерів на закупівлю продуктів харчування, офісної техніки, громадського транспорту, будівельних матеріалів, ліків, медичного обладнання, ІТ-систем, будівництва та ремонту доріг і багато-багато іншого. Щороку з державного та місцевих бюджетів витрачаються мільярди гривень на те, щоб українцям було де навчатися, лікуватися та користуватися іншими благами країни. У будь-якій країні публічні закупівлі — це величезний ринок та величезна відповідальність для держави. 

Із 2016 року в Україні публічні закупівлі відбуваються через систему електронних закупівель Prozorro. 

Платформа Prozorro — це електронна онлайн-платформа, яка об'єднує державні та комунальні органи влади та підприємства (замовників товарів, робіт та послуг) та комерційні компанії (постачальників). Замовники оприлюднюють інформацію про закупівлі в системі Prozorro, а постачальники надають свої комерційні пропозиції для участі в конкурентних закупівлях. 

Звісно, щоб закупівлі проходили ефективно, потрібні законодавчі акти, які будуть регулювати процеси проведення закупівель, а також потрібні контролюючі органи, які будуть контролювати закупівлі. Усе це є —існує багато нормативно-правових актів, законів, постанов, наказів, положень, які регулюють сферу закупівель. І звісно, без контролю не обходиться. Можна сказати, що в Україні навіть надмірний контроль і відповідальність у сфері закупівель. Тому закупівельники, які працюють не перший рік, знають і розуміють, що в цій сфері не можна просто вивчити Закон і спокійно працювати, оскільки він постійно змінюється і є безліч нормативно-правових актів, які регулюють публічні закупівлі, а також є контролюючі органи, які контролюють замовників. Отже, для закупівельника головне знати, де знайти інформацію і слідкувати за змінами.

У зв'язку з такими кардинальними змінами в закупівельній сфері і потребами замовників усі напрями діяльності групи компаній «Радник» спрямовані на оперативну допомогу замовникам та учасникам публічних закупівель. Тому у 2020 році запроваджено перший в Україні інформаційний портал RADNUK.COM.UA, на якому розміщено усе, що стосується публічних закупівель.

Ми розуміли, що замовнику потрібний зручний механізм, який дозволить швидко знаходити необхідну інформацію в закупівлях і відповіді на питання, а також допоможе слідкувати за змінами у цій сфері. Саме для цього і було створено портал RADNUK.COM.UA, який працює 24/7, щоб допомогти закупівельникам:

 • розбиратися у змінах і нововведеннях;
 • консультувати з проблемних питань публічних закупівель;
 • готувати приклади документів для роботи з закупівлями;
 • навчатися проведенню ефективних закупівель без порушень. 

Далі на рисунку 1 відображено 8 причин, чому потрібно вибирати портал RADNUK.COM.UA.

портал RADNUK.COM.UA

Рисунок 1

З порталом RADNUK.COM.UA закупівельники стають професіоналами

Портал RADNUK.COM.UA — все, що ви хотіли знати про публічні закупівлі. Чому? Радник щоденно публікує орієнтовно по 3 професійні статті, у кожній з яких є приклад документа чи зразок орієнтовної вимоги тендерної документації, чи аналіз актуальної практики Органу оскарження, суду, Держаудитслужби, або ж огляд консультацій Мінекономіки, під рукою завжди потрібні інструменти, які допомагають аналізувати закупівлі. Також кожного дня оперативні новини в сфері закупівель  і нові або оновлені з урахуванням змін приклади документів. 

Ми надійні! Кожна публікація написана досвідченим експертом сфери публічних закупівель, але доступною, простою мовою, оскільки нам важливо, щоб ви вирішували з нами будь-які закупівельні питання. Переглянути усіх наших авторів можна на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Автори».

Ми доступні кожному! Ви вільні у своєму виборі та можете вибрати підписку як на 12 місяців, так і 6, або 3 у розділі «Оформлення підписки». Для зручності наші послуги можна оформити в Prozorro Market. Як це зробити, читайте детальніше у статті «Радник уже в ProZorro Market!». З нами ви зекономите не тільки кошти, але й отримаєте надійного помічника у сфері закупівель. 

На порталі доступний зручний пошук. На рисунку 2 видно, якщо за допомогою лупи ввести для пошуку слово «відповідальність», нижче за стрілочками з'явиться пошук по окремих розділах: «Правова база», «Документи», «Питання і відповіді».  

портал RADNUK.COM.UA

Коротко про розділи порталу:

 • «Замовникам» і «Учасникам». На порталі розміщено два окремі розділи — «Замовникам» і «Учасникам», які поділені на спеціалізовані рубрики, щоб було зручно знайти інформацію, необхідну окремо замовнику й учаснику;
 • «Зразки документів». Розділ, у якому розміщено усі потрібні приклади для роботи як замовників, так і учасників. Крім того, щойно вносяться зміни — ми оновлюємо приклади документів з урахуванням змін і слідкуємо за їхньою актуальністю;
 • «Правова база». У цьому розділі розміщено усі необхідні нормативно-правові акти у сфері закупівель;
 • «Журнали». Тут ми спеціально для вас додатково формуємо усі матеріали, які увійшли до друкованих журналів «Радник в сфері державних закупівель»;
 • «Книги». У цьому розділі розміщено підбірки статей та книги, які зручно використовувати для самонавчання та поглиблення знань у певних темах;
 • «Тести». Цей розділ був створений для перевірки знань у конкретних сферах закупівель. Саме тут за допомогою підказок можна отримати персональні рекомендації щодо покращення своїх знань;
 • «Новини». Ми постійно слідкуємо за новинами у сфері закупівель, не пропускаємо головних подій у закупівельній сфері і завчасно інформуємо вас про нововведення та зміни у законодавстві;
 • «Інструменти». В Україні є багато інструментів і сервісів, що допомагають аналізувати та моніторити закупівлі та їх учасників. Тому ми зібрали усі важливі та актуальні інструменти для сфери закупівель, які допомагають з визначенням предмета закупівлі та локалізацією, перевіряють учасників на відповідність вимогам закупівлі, аналізують конкурентів, а також виконують багато аналітичних функцій у закупівлях;
 • «Консультації». Ми 24/7 на зв'язку з нашими підписниками! На порталі 24/7 працює розділ письмових консультацій та консультацій у телефонному режимі. Ба більше, у нас є всі можливі соцмережі, де наші колеги та представники редакції порталу відповідають на питання закупівельної громади. З нами ви ніколи не залишитесь наодинці з робочими проблемами;
 • «Навчання». Підписники порталу мають привілеї! Щомісяця Академія Радник проводить безкоштовні вебінари для підписників порталу на гарячі закупівельні теми. Так вас не оминуть жодні закупівельні зміни чи особливі моменти у сфері закупівель.

Отже, для закупівельника головне знати, де знайти інформацію і слідкувати за змінами. Саме портал RADNUK.COM.UA допомагає замовникам подавати необхідну інформацію і не пропускати законодавчі зміни. 

Усе, що потрібно замовникам і учасникам закупівель, зібрано в одному місці на порталі RADNUK.COM.UA! Саме з порталом RADNUK.COM.UA ваші професійні навички досягнуть найвищого рівня. Нам довіряють. Довіртеся й ви!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: