Рішення для перемоги: волонтери з “Української команди” відправили захисникам першу партію дронів-камікадзе

Українським воїнам на передову волонтерський штаб "Українська команда" відправив першу партію дронів-камікадзе, які придбали на кошти, що донатили тисячі українців.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Facebook штабу.

У чому проблема?

Під час російської агресії наявність дронів є просто необхідним для проведення воєнних дій. Це "очі" наших військових, проте противник їх виявляє і збиває. Дрони-камікадзе взагалі є ефективним, але на жаль розхідним матеріалом. Тому для ЗСУ потрібно їх дуже багато.

Одні дрони потрібні для міських боїв та здійснення розвідки на невеликі відстані. Інші великі безпілотники потрібні для польотів на довгі відстані та для атаки ворожих складів з БК та технікою.

Яке рішення?

Волонтерський штаб збирає кошти на дрони для ЗСУ.

"Перша партія дронів-камікадзе, на які ви зібрали кошти, вже відправилась на фронт разом з кілограмом вибухівки та вашими "вибуховими посланнями" оркам.

Наші волонтери побували на виробництві безпілотників і прикріпили до кожного з них записку з побажаннями, які були обрані серед інших патріотичних побажань учасників нашого збору", – йдеться у повідомленні.

Як це працює?

Серед побажань російським загарбникам, зокрема, були такі:

  • "На концерт Кобзона",
  • "З Бучі за Руслана, батька 3-х синів! Алла",
  • "Щоб "хароших рускіх" було більше. Андрій" і тд.

Також серед цих дронів є один іменний дрон, на який задонатила 32 000 грн Валерія. З надписом: "Від дідуся та 5 онуків".

"Наш збір "Вибухове послання" триває. Ви задонатили вже мільйон гривень з необхідних 3,5 млн. Залишилося ще 2,4 млн грн! Донатьте! В коментарях пишіть свої вибухові послання ворогу

. Ми відправимо їх нашими "злими птахами"! Ваші послання стануть останніми словами в житті окупантів", – наголошують у штабі.

Свіжі дописи

  • Новини

Японська агенція планує долучитися до енергетичних та інфраструктурних проєктів в Україні замість USAID

Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) розгляне можливість фінансування тих програм у сфері енергетики та… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Зеленський провів телефонні розмови з главами урядів Німеччини, Португалії, Словенії та Нідерландів

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з очільниками урядів: Німеччини – Олафом Шольцом, Португалії… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Австралія внесла до Фонду підтримки енергетики України додаткові 6 млн євро

Австралія внесла до Фонду підтримки енергетики України додаткові 6 млн євро. Ці кошти будуть розподілятись… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

План перших кроків щодо наближення миру буде готовий найближчим часом, – Президент України

Україна та Європа готують план перших кроків для наближення справедливого та стійкого миру. Він буде… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Російські окупанти знищили стародавню фреску “Ханського палацу” в Бахчисараї

російські окупанти знищили стародавню фреску в «Ханському палаці» в окупованому Бахчисараї, що у Криму. Будівельники… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Київ офіційно подав заявку на отримання статусу Міста музики ЮНЕСКО

Київ зробив важливий крок до міжнародного визнання своєї музичної спадщини, офіційно подавши заявку на отримання… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.