Фото ілюстративне
Про це пише Рубрика, посилаючись на місцеві Telegram-канал.
"У декількох районах міста було чути звуки вибухів", – пишуть в мережі.
У Запорізькій ОВА як завжди закликали місцевих жителів перебувати в безпечних місцях до завершення повітряної тривоги.
"Зберігайте інформаційну тишу! Не розповсюджуйте фото- та відео матеріали – не допомагайте ворогу корегувати вогонь.
Надмірна інформаційна увага шкодить Силам оборони України. Зберігаємо спокій та віримо у ЗСУ!" – закликали в ОВА.
Нагадаємо, що російські загарбники обстріляли пожежно-рятувальний підрозділ, який гасив палаючий будинок у селі Іванівка на Херсонщині. Двоє співробітників ДСНС отримали поранення.
Також, у ніч на 22 березня російсько-окупаційні війська атакували регіони України дронами-камікадзе іранського виробництва. Загалом загарбники запустили 21 дрон по регіонах країни.
У м. Ржищів на Київщині внаслідок ворожої атаки дронами частково зруйновано 4-й та 5-й поверхи двох п'ятиповерхових гуртожитків та навчальний корпус професійного ліцею: троє загиблих та 7 поранених, у тому числі дитина.
Пізніше очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов повідомив, що через влучання російських безпілотників в будівлю гуртожитку постраждали понад 20 були доставлені до лікарні, доля ще 5 людей невідома.
У столиці з 3 по 6 березня пройде карʼєрний фестиваль JOB EXPO, на якому учасники… Читати більше
Експерти Інституту вивчення війни припускають, що кремль, імовірно, намагається показати, що Китай більше поділяє позицію… Читати більше
На Лиманському напрямку російські окупанти великими силами тиснуть на українських захисників. Проте Сили оборони не… Читати більше
Одним із ключових векторів роботи Кабінету Міністрів залишається посилення самодостатності України. На закупівлю безпілотників уряд… Читати більше
У 2024 році на закупівлі безпілотників у Prozorro уклали угод на 15,4 млрд грн. Це… Читати більше
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Збройних сил України логістичний наземний роботизований… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.