11:38 18 Бер 2023

Уперше в історії України жіноча футбольна збірна з футзалу вийшла у фінал чемпіонату Європи

English version here

У матчі проти Угорщини у півфіналі чемпіонату Європи з футзалу жіноча збірна України здобула перемогу з мінімальним рахунком 2:1. Таким чином українки вперше в історії вийшли у фінал Євро.

Про це повідомили в Асоціації футзалу України.

Зазначають, що спочатку під час гри збірна України поступалася суперницям з Угорщини. На 12-й хвилині матчу Вікторія Хорват зі своєї половини майданчика влучним ударом м'яча по воротах українок відкрила рахунок у матчі.

Українські спортсменки ще у першій половині зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Ганни Шуляк. Під час розіграшу кутового спрацювала триходівка Титова-Воловенка-Шульга, яку Ганна завершила ударом зблизька.

Вже у другому таймі на 32-й хвилині матчу Шуляк знову відзначилася голом та встановила остаточний рахунок у матчі.

Повідомляють, що у фіналі Євро-2023 з футзалу Україна зіграє зі збірною Іспанії.

Фінал відбудеться в неділю, 19 березня, о 21:00 за київським часом.

Суспільне Спорт – транлятор Євро-2023. Дивіться фінальний матч наживо на Youtube-каналі Суспільне Спорт та місцевих телеканалах Суспільного.