Фото: PIXABAY
Про це заявили в "Укренерго".
"Працюють усі види електростанцій. Триває водопілля, тож активно працюють гідроелектростанції. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Також триває незначний імпорт електроенергії", – йдеться у повідомленні.
В "Укренерго" підкреслили, що через наслідки російської атаки 9 березня можливі обмеження споживання у Києві, у Київській та Житомирській областях. Для відновлення надійного електропостачання великих міст до рівня, який був в енергосистемі до повномасштабного вторгнення, треба більше часу. Енергетики цілодобово працюють над цим, додали в компанії.
В інших регіонах обмежень у мережах "Укренерго", які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає. Ліміти споживання до областей не доводились.
"Енергетична інфраструктура уздовж лінії фронту регулярно зазнає пошкоджень через артобстріли. Зокрема, у ніч на п'ятницю зазнала обстрілів енергоінфраструктура на Донеччині", – підкреслили в "Укренерго".
При цьому продовжуються відновлювальні роботи на всіх об'єктах "Укренерго", пошкоджених російськими атаками.
"Ми робимо усе можливе, щоб якомога швидше відновити надійність електропостачання", – резюмували в компанії.
Кабінет Міністрів схвалив виділення 150 млн грн на нову бюджетну програму, мета якої - сприяти… Читати більше
Міноборони продовжує працювати над удосконаленням одягу для військових. Один з важливих напрямів – розробка натільної… Читати більше
У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з’явився новий біговий маршрут, який повторює… Читати більше
США та Україна найближчими можуть годинами підписати угоду про корисні копалини, яку мали укласти ще… Читати більше
У Львові розпочався проєкт «Продовжуй жити», спрямований на підтримку жінок, чиї чоловіки загинули, захищаючи Україну.… Читати більше
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International презентувала звіт «Оглушлива тиша. Насильницькі зникнення, утримання інкомунікадо та катування… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.