У Дніпропетровській області російські окупанти обстріляли Марганець: вбили двох цивільних

Сьогодні, 15 березня, війська російської федерації обстріляли Марганець у Дніпропетровській області та вбили двох мешканців.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на сторінку очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

"Росіяни обстріляли Марганець, вбили двох жінок – 62 та 57 років", – йдеться у повідомленні.

Лисак повідомляє, що ще чотири жінки та один чоловік – постраждали. Також пошкоджені 7 багатоповерхових та 4 приватні будинки, господарська споруда.

"Нині інформація уточнюється", – додав глава області.

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Довідка

Нагадаємо, що у вівторок, 14 березня, російські військові обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області та зруйнували приватні будинки.

У понеділок, 13 березня, російські військові обстріляли три громади у Дніпропетровській області. Внаслідок ворожих атак постраждало підприємство.

Свіжі дописи

  • Новини

Уряд виділив 150 млн грн на програму повернення українців із закордону

Кабінет Міністрів схвалив виділення 150 млн грн на нову бюджетну програму, мета якої - сприяти… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Комфортна, тепла, міцна: у Міноборони розповіли про особливості термобілизни для захисників і захисниць

Міноборони продовжує працювати над удосконаленням одягу для військових. Один з важливих напрямів – розробка натільної… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

На столичному ВДНГ створили біговий маршрут у вигляді протеза

У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з’явився новий біговий маршрут, який повторює… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Reuters: США та Україна готуються підписати угоду про корисні копалини, ймовірно, вже сьогодні

США та Україна найближчими можуть годинами підписати угоду про корисні копалини, яку мали укласти ще… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

“Продовжуй жити”: у Львові стартував проєкт підтримки для жінок, які втратили чоловіків на війні

У Львові розпочався проєкт «Продовжуй жити», спрямований на підтримку жінок, чиї чоловіки загинули, захищаючи Україну.… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

У 2024 році росіяни стратили понад 100 українських військовополонених, – Amnesty International Ukrane

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International презентувала звіт «Оглушлива тиша. Насильницькі зникнення, утримання інкомунікадо та катування… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.