Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація
Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, пише Рубрика.
Проєкт реалізується за ініціативи голови депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Казахстан у Верховній Раді України, народного депутата України Сергія Нагорняка та казахського бізнесмена Даулета Нуржанова.
Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація
Розповідають, що у Миколаєві вже розпочала роботу "Юрта незламності". Вона діятиме не тільки як пункт незламності, а й як осередок казахської культури.
Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація
До Миколаєва придбав та доставив юрту меценат Айдос Мукатаєв.
14 березня, на відкритті юрти були присутні начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його заступник Юрій Гранатуров та секретар Миколаївської міськради Дмитро Фалько.
Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація
Віталій Кім подякував казахським партнерам та запевнив, що встановлення юрти це початок плідної співпраці.
"Миколаїв разом з регіоном самі є такою собі юртою незламності. Встановлений пункт один з перших кроків нашої співпраці, яка даватиме плідні результати. У нас уже є плани на відбудову регіону, взаємодію між бізнесом, що в майбутньому допоможе створити більше робочих місяць", – сказав очільник області.
Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація
Зі своєї сторони меценат Айдос Мукатаєв, зазначив, що захоплюється сміливістю миколаївців.
"Сподіваюся, ви побачите й зрозумієте, що ми з вами дружимо як країнами, так і народами. Нещодавно з'явилося словосполучення "юрта незламності". Юрта для казаха це дім, а незламність передає те, як ви все це переживаєте. Ми пишаємося вами та бажаємо мирного неба", наголосив він.
Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація
Нагадаємо, що "Юрти незламності" на сьогодні вже діють у Бучі, Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Це місця, що за потреби виконують роль пункту незламності з генератором і точкою доступу до інтернету Starlink.
Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація
Як писала Рубрика, група ДТЕК завершує будівництво першої черги Тилігульської вітрової електростанції в Миколаївській області потужністю 114 мегаватів із загальної заявленої в 500 мегаватів. І вже навесні 2023 року 19 вітротурбін почнуть генерувати електроенергію для підтримки енергобалансу України.
Реалізація проєкту дозволить зробити перший крок у досягненні цілей ініціативи "30 до 2030". Її мета мати в Україні 30 гігаватів встановлених потужностей відновлюваної енергетики до 2030 року.
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп "впевнений", що зможе домовитися про припинення вогню в Україні… Читати більше
У ніч на 23 лютого російські загарбники застосували проти України 267 безпілотників. Сили протиповітряної оборони… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.