Сьогодні
Фото 22:59 12 Бер 2023

На Кубку Європи український спортсмен Кохан здобув золото з метання молота

На Кубку Європи з метань, що проходить у португальському місті Лейрія, український легкоатлет Михайло Кохан став переможцем у метанні молота.

Про це повідомили у телеграмі НОК України, пише Рубрика.

Переможним для нашого спортсмена став шостий вихід у сектор, де він видав результат 75.80 м.

Нагороду 22-річний Михайло Кохан здобув у віковій категорії U-23.

Українець Михайло Кохан здобув золото з метання молота

Результати змагань. Метання молота:

• Михайло Кохан (Україна) – 75,80 м
  • Давид Пілат (Польща) – 72,42
  • Халіль Єльмазер (Туреччина) – 70,45

22-річний спортсмен Михайло Кохан родом із Дніпра. На Олімпіаді-2020 він посів четверте місце. Він – чемпіон світу та Європи серед юнаків, рекордсмен світу у віковій групі до 18 років.

Довідка

Нагадаємо, українка тенісистка Марта Костюк стала переможницею турніру серії WTA в американському Остіні. У фіналі наша спортсменка у двох сетах здолала представницю країни-агресорки.

Також  на юніорському чемпіонаті світу з фігурного катання, що відбувається у канадському місті Калгарі збірна України виборола важливу медаль.