Як пише Рубрика, про залізничника, який знайшов себе в прикрасах, розповідає ШоТам.
У чому проблема?
Костянтин народився й виріс на Закарпатті. Він з дитинства бачив, як незаконно вирубують український ліс. Ще хлопцем замислювався над збереженням дерев, коли навчався столярству в сусіда. І вирішив використовувати в своїй роботі лише вторинні матеріали.
Яке рішення?
Вдень водить локомотив, а ввечері створює прикраси. Костянтин працює машиністом в Укрзалізниці, а у вільний час робить дерев'яні підвіски, при виготовленні яких жодне дерево не страждає.
Як працює це рішення?
"Вибір упав на деревину, яка вже, можна сказати, нікому не потрібна. Я переробляю старі шкатулки, столи та інші дерев'яні меблі, які можу знайти в своїй місцевості", — говорить Костянтин Фулитка, машиніст локомотива, майстер по дереву.
У вправних руках майстра дерев'яні відходи перетворювалися на прикраси. Багато років Костянтин працював із деревом просто для душі. Та якось зрозумів: хоче за допомогою мистецтва нести ідею піклування про природу. І почав робити екологічні прикраси на замовлення.
У себе вдома чоловік обладнав майстерню, де працює з деревиною. Перші свої роботи Костя називає страшненькими. Але трішки наполегливості й бажання — і почала виходити така краса.
Невдовзі він отримав перше замовлення: емоції від цього не згасли й сьогодні.
"Радість від того, що ти комусь потрібен, потрібне те, чим ти займаєшся. І ти готовий старатись для того, щоб задовольнити бажання свого першого клієнта", — Костянтин Фулитка, машиніст локомотива, майстер по дереву.
Після важкого робочого дня на залізниці творчість стає відпочинком та медитацією.
"Коли я займаюся цим ділом удома в майстерні, то я відпочиваю душею. На роботі займаюся роботою, з повною серйозністю ставлюся до своїх обов'язків. А в майстерні я можу, як кажуть, віддатися поклику душі і насолоджуватися тим, чим займаюсь", — Костянтин Фулитка, машиніст локомотива, майстер по дереву.
Його сторінки в соцмережах сповнені розмаїттям робіт із дерева та любові до природи. А кожен замовник знає: при виготовленні прикрас жодне українське дерево не постраждало.
"Якщо люди все ж таки навчаться жити в гармонії з природою, то, можливо, навчаться жити в гармонії самі з собою. Люди не будуть так агресивно ставитись одне до одного і старатимуться привносити красу в цей світ", — Костянтин Фулитка, машиніст локомотива, майстер по дереву.
Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочої поїздки до Швеції провів низку результативних зустрічей… Читати більше
Міністерство економіки України оприлюднило деталі отримання одноразової допомоги від держави "Зимова єПідтримка". Про це повідомляє Мінекономіки,… Читати більше
Інформація про нібито присутність військовослужбовців Північної Кореї на території Харківської області не відповідає дійсності. Про… Читати більше
В окремих частинах Святошинського, Шевченківського та Соломʼянського районів Києва тимчасово не працюватиме система оповіщення населення… Читати більше
Легендарна різдвяна пісня «Щедрик» авторства українського композитора Миколи Леонтовича стала музичною основою святкової реклами модного… Читати більше
Нещодавно у Львівській муніципальній бібліотеці провели збір листівок, малюнків та оберегів для захисників та захисниць.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.