Президент України зустрівся з генсеком ООН: говоритимуть про повернення миру та міжнародну безпеку

Президент Володимир Зеленський зустрівся у Києві з генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутеррешем, який прибув до України з офіційним візитом.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Facebook Глави держави.

"Радий вітати сьогодні в Києві – уже втретє від початку повномасштабної російської агресії – генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерріша та делегацію ООН", зазначив український лідер.

Зеленський анонсував, що на переговорах мова піде про те, як повернути мир і міжнародну безпеку.

Нагадаємо, що в ніч з 7 на 8 березня генсек ООН Антоніу Гутерреш прибув з візитом до України.

Під час свого третього візиту до України з початку війни 73-річний Гутерреш зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським для переговорів про продовження зернової угоди.

Повідомляють, що 18 березня закінчується Контракт на експорт українського зерна через контрольоване росією Чорне море, і ООН наполягає на черговому продовженні.

Раніше ЗМІ повідомили, що Україна розпочала онлайн-переговори з партнерами щодо продовження Чорноморської зернової ініціативи, спрямованої на те, щоб Київ міг продовжувати постачання зерна на світові ринки.

Нагадаємо, що ініціатива була започаткована за посередництва Організації Об'єднаних Націй та Туреччини в липні минулого року, а в листопаді її було продовжено. Її термін дії закінчується 18 березня, якщо не буде досягнуто домовленості про продовження.

Свіжі дописи

  • Новини

Окупанти запустили по Україні майже сотню БпЛА: сили ППО знищили 65 дронів, ще 32 – не досягли цілей

У ніч на 4 березня російські загарбники застосували проти України 99 безпілотників. Сили протиповітряної оборони… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Зеленський призначив Залужного постпредом України при Міжнародній морській організації

Президент України Володимир Зеленський призначив колишнього головнокомандувача Збройних сил та чинного посла України в Великій… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

У росії безпілотники атакували Сизранський НПЗ, який уже був під прицілом дронів у лютому та торік

У російській федерації у місті Сизрань Самарської області невідомі безпілотники  знову атакували нафтопереробний завод. Торік… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Генштаб: Сили оборони відбили за добу 21 штурм ворога біля Покровська та 29 – на Курському плацдармі

На фронті минулої доби, 3 березня, було зафіксовано 101 бойове зіткнення Сил оборони України з російськими… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Наслідки атаки БпЛА: у Сумах дрон влучив в поліклініку, в Одесі зупинили роботу трьох котелень, є поранені

Увечері, 3 березня, російські загарбники атакували ударними безпілотниками Одесу, внаслідок чого постраждало четверо людей, пошкоджено критичну інфраструктуру й житлові… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Білий дім поставив на паузу надання Україні всієї американської допомоги

Сполучені Штати Америки, після публічної суперечки з українським президентом Володимиром Зеленським, призупиняють всю військову допомогу Україні,… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.