Фото: wikimedia org
Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Центр національного спротиву.
"Ворог продовжує розкрадати майно мешканців тимчасово окупованих територій", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що окупанти пограбували гаражні корпоративи у Скадовському районі. росіяни обходять помешкання й вилучають автомобілі прямо під час "перевірки" на потреби армії рф.
"Зауважимо, що на окупованих територіях росіяни практикують перепродаж викрадених автомобілів. Для цього їм "перебивають" номерні знаки й відганяють до РФ", – додали в ЦНС.
Також в окупованому Скадовську (Херсонська область) росіяни можуть зупинити будь-кого та розпочати перевірку. Люди відчувають значний тиск з боку загарбників.
Довідка
Раніше ЗМІ повідомляли, що російські окупанти, які вдерлися в Україну, тепер просять фінансової допомоги в українців. Зокрема, такі оголошення можна побачити у захопленому Скадовську (Херсонська область).
Активісти створили платформу, яка об’єднує громадські ініціативи та окремих активних людей – Сѝлянка. Тут можна… Читати більше
Фінляндія оголосила про виділення для України гуманітарної допомоги на 16 мільйонів євро. Ця сума є… Читати більше
КП «Київський метрополітен» продовжує поетапно виконувати роботи з демонтажу комуністичної та радянської символіки на станціях… Читати більше
Держсекретар США Марко Рубіо, який прибув у понеділок до Саудівської Аравії на переговори з українською… Читати більше
Apple iPad работают на базе «ноутбучных» процессоров Apple M с передовым быстродействием, эффективным охлаждением и… Читати більше
Боснійський та хорватський письменник Мілєнко Єрґович, член PEN Bosnia and Herzegovina, передав на ЗСУ гонорар… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.