Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії у понеділок.
Російські військові, зокрема, продовжують використовувати 60-літні основні бойові танки Т-62. Існує реальна можливість того, що навіть підрозділи 1-ї гвардійської танкової армії, яка, як вважається, є головним танковим з'єднанням Росії, будуть переозброєні на Т-62, щоб заповнити колишні втрати, йдеться у зведенні.
Раніше планувалося, наголошують у відомстві, що 1-а гвардійська танкова армія отримає основні бойові танки нового покоління Т-14 "Армата" у 2021 році.
Останніми днями в Україні також вперше було виявлено російські бронетранспортери БТР-50, які вперше надійшли на озброєння у 1954 році, зауважує британська розвідка.
З літа 2022 року близько 800 Т-62 було знято зі зберігання, і деякі з них отримали модернізовані прицільні системи, які, швидше за все, підвищать їхню ефективність у нічний час.
Однак ці обидва старовинні типи машин матимуть безліч вразливих місць на сучасному полі бою, включаючи відсутність сучасної вибухо-реактивної броні, наголошує британське відомство.
США розглядають можливість послаблення антиросійських санкцій. Це відбувається на тлі прагнення президента Дональда Трампа відновити… Читати більше
Другу зиму поспіль у Львові відбувалася масштабна соціальна кампанія «З турботою про кожного», в межах… Читати більше
В Італії, на головній площі Мілана біля собору Duomo, українські активісти розгорнули найбільшу українську хустку… Читати більше
Попри тривалі міські бої в Торецьку та Часовому Яру ситуація там залишається складною. Росіяни намагаються… Читати більше
У Збройних силах України розпочався масштабний проєкт «Лінія дронів», ініційований Президентом України. Його мета – розвиток… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна працює з країнами-партнерами над мирним рішенням для завершення… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.