fbpx
Сьогодні
22:42 06 Бер 2023

На Сумщині російські загарбники обстріляли п'ять громад: є руйнування

Сьогодні, 6 березня, російські війська обстріляли п'ять громад на Сумщині. Внаслідок обстрілів є руйнування.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на повідомлення Сумської ОВА в Telegram.

"Протягом дня росіяни здійснили обстріли 5 територіальних громад області. Було зафіксовано "59 прильотів" − з мінометів, артилерії, крупнокаліберного кулемету та скидання ВОГ з БпЛА. Є руйнування", – йдеться у повідомленні.

Так, росіяни завдали ударів по:

  • Шалігінській громаді із САУ по селу Стариково. Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний житловий будинок;
  • Есманській громаді з міномету 120 мм;
  • Білопільській громаді з міномету – 18 "прильотів" протягом дня.
  • Новослобідській громаді з міномету 120 мм.

Крім того, ворожі війська атакували село Грабовське у Краснопільській громаді за допомогою двох безпілотників. Вони скинули 17 боєприпасів на кшталт ВОГ у двір двоповерхового будинку. Внаслідок вибуху вибито скло у двоповерховому будинку та пошкоджено припарковане два автомобілі.

Довідка

У ніч на 5 березня війська рф атакували Сумську область, внаслідок чого пошкоджено лінію електропередач.

Крім того, 4 березня російська армія обстріляла 7 територіальних громад Сумської області з мінометів та артилерії. Через обстріл пошкоджено будинок культури та ЛЕП.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: