Про це заявили в суботу два американських чиновники на умовах анонімності, інформує агентство Reuters.
Представник американського оборонного відомства зазначив, що перебування пілотів у Арізоні є "ознайомчим заходом". Такий підхід сприятиме діалогу між українським та американським персоналом. А також надасть можливість спостерігати за тим, як діють ВПС США.
"Цей захід дозволяє нам краще допомагати українським пілотам ставати більш ефективними пілотами і краще консультувати їх щодо того, як розвивати їхні власні можливості", наголосив він.
"Програма передбачає спостереження за тим, як українські пілоти планують і виконують свої місії на авіаційних тренажерах, щоб визначити, як ми можемо краще консультувати українські ВПС щодо того, як використовувати їхні можливості", – сказав представник адміністрації на умовах анонімності.
Інші союзники також проводили подібні заходи в минулому, сказав представник оборонного відомства.
При цьому представник оборонного відомства не уточнив, як довго українці перебувають у південно-західному штаті.
Чиновники також підкреслили, що немає ніяких новин щодо обіцянок надати Україні винищувачі F-16.
"Йдеться про навчання на їхніх власних літаках, – сказав представник адміністрації, – а не про F-16", наголосили вони.
У вівторок Колін Каль, заступник міністра оборони з питань політики, заявив членам Палати представників, що США не розпочинали жодних тренувань українців на F-16.
За оцінкою Пентагону, сказав Каль, для найшвидшої поставки F-16 і одночасного навчання потрібно 18 місяців, "тому ви фактично не заощадите час, розпочавши навчання раніше".
Телеканал CNN повідомив із посиланням на три джерела, що США працюють з двома українськими пілотами, щоб визначити, скільки часу знадобиться, щоб навчити їх керувати винищувачами F-16.
Джерела телеканалу також повідомили, що потенційно додаткові українські пілоти можуть прибути до США вже цього місяця.
Нагадаємо, у лютому президент США Джо Байден сказав, що Україні "зараз не потрібні F-16", попри неодноразові публічні прохання українських офіційних осіб і посилення тиску з боку республіканців у Конгресі.
Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу США визначив, що можливість відправки винищувачів F-16 в Україну "не є мудрим використанням ресурсів, необхідних для перемоги у війні".
Українські розробники працюють над революційним AI-застосунком, який допоможе дітям, що не можуть говорити, висловлювати свої… Читати більше
Уже у лютому цього року може відбутися наступне засідання у форматі "Рамштайн": країни-партнери вже погодили… Читати більше
Petcube, провідна українська компанія у сфері технологій для домашніх тварин, анонсувала новий продукт — Petcube… Читати більше
Ви коли-небудь замислювались, чому деякі інтер'єри виглядають бездоганно організованими, ніби зійшли зі сторінок глянцевого журналу?… Читати більше
В погоне за передовыми технологиями не каждый готов выложить внушительную сумму за новенький смартфон от… Читати більше
Збройні сили України 5 січня 2025 року розпочали обмежену бронетанкову контратаку проти російських військ у… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.