Відео 22:52 05 Бер 2023

Український легкоатлет Проценко здобув "срібло" у стрибках у висоту: четверта медаль на турнірі

У неділю, 5 березня, на Євро в приміщенні український легкоатлет Андрій Проценко здобув срібну медаль в стрибках у висоту. Це четверта медаль України на турнірі.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на трансляцію в YouTube.

До фіналу за підсумками кваліфікації відібрали вісім стрибунів. Крім Проценка шанси потрапити туди ще мав українець Вадим Кравчук, однак він зупинився на висоті 2.14 метра. Тож, конкурентами 34-річного Проценка стали поляк, бельгієць, швейцарець, два італійці, нідерландець та німець, який став віцечемпіоном Європи у стрибках на Євро-2022 на відкритому повітрі.

Саме Проценко став одним з двох стрибунів, які взяли наступну планку 2.23 метра з першої спроби. Крім нього, це вдалося бельгійцеві Тома Кармою, а ось на цьому етапі виступи припинив італієць Крістіан Фалоккі.

У секторі на висоті 2.33 м залишилися лише Проценко та нідерландець Дуве Амельс. Українець мав лише одну спробу, щоб взяти планку, однак йому це не вдалося.

Довідка

Нагадаємо, сьогодні Україна здобула "золото" та "бронзу" у стрибках у висоту на чемпіонаті Європи.

Крім того, 3 березня Роман Кокошко отримав "бронзу" в змаганнях зі штовхання ядра.