fbpx
Сьогодні
Фото 18:28 02 Бер 2023

Україна увійшла до списку 20 найвпливовіших країн світу: піднялась у рейтингу м’якої сили з рекордною швидкістю

English version here

Україна увійшла до списку 20 найвпливовіших країн світу за рейтингом Global Soft Power Index 2023. Вона стала першою країною, яка піднялась у ньому настільки стрімко.

Про це пише директор Українського інституту Володимир Шейко, інформує Рубрика.

Результати представили у Лондоні на Global Soft Power Summit 2023.

Ключові факти:

  • Україна посіла 37-ме місце зі 121 у загальному підсумку і 19-те місце за рівнем впливовості. Для порівняння, у 2021 році Україна загалом займала 61 позицію, а за рівнем впливовості перебувала на 45 місці.
  • Серед досліджуваних показників Global Soft Power Index, зокрема, впізнаваність та репутація країн. За рівнем впізнаваності Україна за рік «виросла» з 47 до 14 місця у світі, а за показником репутації – з 70 перейшла на 68 місце. Зростання другої оцінки стримують респонденти з Азії, які вважають, що репутація України дещо знизилась.
  • "Звіт про сприйняття України у світі-2022 чітко показав, що Україна більше не terra incognita, – зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. – Підтвердженням цього є результати України в Global Soft Power Index 2023. Протягом останнього року Україна доклала великих зусиль, щоб розповісти свою історію, створити свій наратив та здобути підтримку. Нинішній результат є досягненням мужнього українського народу, президента України Володимира Зеленського, наших Збройних Сил і всіх, хто розповідав історію України".
Україна увійшла до 20 найвпливовіших країн світу

Фото: Український інститут

Україна увійшла до 20 найвпливовіших країн світу

Фото: Український інститут

Україна увійшла до 20 найвпливовіших країн світу

Фото: Український інститут

Довідка

Global Soft Power Index 2023 – найповніше у світі дослідження сприйняття національних брендів з охопленням у понад 100 тисяч респондентів, яке проводить Brand Finance. Індекс показує здатність країни впливати на інших за допомогою привабливості та переконання, а не примусу та сили.

Загальний індекс м'якої сили базується на оцінці впізнаваності країни, її репутації та впливу, а також на таких показниках як: бізнес і торгівля, медіа і комунікації, культура та спадщина, освіта і наука, люди і цінності, міжнародні відносини, врядування та сталий розвиток.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: