Фото: Рубрика
Про це йде мова у повідомленні японського головування у Групі підтримки послів G7 у Києві в Twitter.
"Сьогодні Олексій Резніков представив послів G7 своїм новим заступникам і наголосив на поточних зусиллях Міністерства оборони у боротьбі з корупцією та просуванні реформ управління.
Ми підтвердили нашу відданість продовженню військової та оборонної підтримки України і підкреслили важливість прозорості та підзвітності, щоб запевнити партнерів і підтримати євроатлантичну інтеграцію України", зазначили у дописі G7.
Нагадаємо, що Кабінет міністрів на своєму засіданні 14 лютого призначив на посаду першого заступника міністра оборони героя України, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.
Волонтер Віталій Дейнега та експосол Андрій Шевченко також отримали нові посади у Міністерстві оборони.
Ці зміни відбулися після скандалу із закупівлями харчових продуктів для українських військових за завищеними цінами. Тоді подав у відставку заступник міністра оборони В'ячеслав Шаповалов.
Нагадаємо, що 21 січня у ЗМІ з'явилася інформація, що Міністерство оборони закуповує харчі для військовослужбовців у двічі-тричі дорожче, ніж у магазинах Києва. Про це повідомляли ЗМІ.
"Укрпошта" анонсувала новий поштовий випуск "Місто Героїв. Маріуполь", присвячений захисникам Маріуполя та містянам, які загинули… Читати більше
Всі новини сьогодні зводяться не лише до повідомлень і даних. Вони формують наше сприйняття світу,… Читати більше
Під Покровськом військовослужбовці ССО ЗСУ полонили дев'ятьох російських військових після успішної операції з вибухом промислової… Читати більше
У своєму звіті фахівці Інституту вивчення війни вказують, що призупинення обміну розвідувальною інформацією між Сполученими… Читати більше
Армія російської федерації намагається закріпитися в районі села Новеньке на Сумщині та перерізати логістичні шляхи.… Читати більше
Перед Центральною виборчою комісією Румунії, яка вирішила не допускати кандидатуру ультраправого Келіна Джорджеску до президентських… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.