Про це у Фейсбуці повідомляє Міністерство охорони здоров'я, передає Рубрика.
"До програми реімбурсації включено 21 найменування імуносупресивних лікарських засобів, 15 з них є повністю безоплатні, шість – з частковою доплатою", зазначили в повідомленні.
У міністерстві також повідомили, що підтримувальну медикаментозну терапію пацієнту після трансплантації підбиратимуть у трансплантаційному центрі.
Якщо ж пацієнт вже має підібрану терапію (через 6-12 місяців після трансплантації), то він має звернутися до трансплант-координатора з випискою або призначенням лікарських засобів.
Також в МОЗ наголосили, що пацієнти, яким проводили трансплантацію за кордоном і які мають на руках підтверджувальні документи, мають звернутися до трансплант-координатора в український трансплантаційний центр.
Нагадаємо, що у 2022 році в Україні попри активні бойові дії було проведено 384 трансплантації органів, що на 20% більше, ніж у 2021 році.
Також торік проведено 192 пересадки гемопоетичних стовбурових клітин дорослим пацієнтам і 31 пересадку дітям.
Трансплантацію органів в Україні проводять 32 медичні центри. Трансплантацію гемопоетичних стовбурових клітин проводять у 9 клініках.
Минулої доби, 25 грудня, найактивніше ворог атакував Покровський напрямок: там Сили оборони відбили 57 штурмів. Загалом… Читати більше
Заступник прем'єр-міністра Казахстану Канат Бозумбаєв на пресконференції заявив, що "не сміє" робити попередніх заяв щодо… Читати більше
Президент США Джо Байден відреагував на масовану атаку росіян на Україну вранці 25 грудня, та запевнив,… Читати більше
З 25 грудня до 10 січня Львовом курсуватиме різдвяний трамвай з колядками. Він буде на маршруті… Читати більше
Миколаївський краєзнавець, колекціонер, моделіст Андрій Шинкаренко разом зі своїм сином Андрієм розробили та виготовили оригінальні… Читати більше
Українці у середу, 25 грудня, могли отримати фейкові повідомлення про заборгованість перед "Новою поштою". Проте… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.