Залужний поділився спогадами про перші години вторгнення рф: ми були морально готові вбивати ворога

Про свої перші години після початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну 24 лютого 2022 року розповів Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Про це стало відомо з його інтерв'ю для спецпроєкту "Рік" журналіста Дмитра Комарова.

Головнокомандувач не планував чекати відступу ворога, а ухвалив рішення одразу. Він повідомив, що відчув готовність знищувати ворога відразу.

Як повідомив Залужний, армія була готова боротися і знищувати ворога. Вже тоді було зрозуміло, що це не провокація, а російські загарбники не заспокояться.

"Морально були готові вбивати ворога, а не чекати, що він заспокоїться і дасть нам спокій", – повідомив Головнокомандувач.

Залужний також додав, що далі було ухвалено рішення про ведення спеціальної стратегії, яка б дала змогу в найкоротший термін завдати противнику максимальних втрат.

Мета Збройних сил України на той момент була – змусити противників відмовитися від своєї ідеї про вторгнення.

Нагадаємо. що головнокомандувач Збройних сил України звернувся до українців у річницю повномасштабного вторгнення рф.

"Прості українці взяли до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, будинки та батьківщину від неспровокованої та невиправданої агресії РФ. Зараз вони б'ють окупанта, тримають позиції на холоді, рятують життя побратимам і допомагають армії всім, чим можуть", зазначив Залужний.

Свіжі дописи

  • Новини

Мер Венеції відзначив нагородою українського військового, який врятував пораненого чоловіка

Мер Венеції Луїджі Бруньяро відзначив нагородою українського військового Яніса Терещенка, який 11 березня урятував чоловіка після ножового… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Навчання за програмою “Контракт 18-24” триває до трьох місяців: у Міноборони розкрили деталі

У межах реалізації експериментального проєкту «Контракт 18-24» підготовка громадян, залучених на військову службу, відбувається за… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

В Індії вперше вийшов переклад збірки Тараса Шевченка бенгальською мовою

До 211-ї річниці від народження Тараса Шевченка в Індії випустили збірку вибраних віршів українського поета.… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Сирський: у передмістях Суджі та навколишніх районах продовжуються активні бойові дії. Сили оборони тримають оборону

У Курській області тривають активні бойові дії, зокрема у передмісті Суджі та в районах довкола… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

У Львові запрацював другий в Європі ароматоріум для дітей із порушеннями зору

У Львівській спеціальній школі №100 запрацював другий у Європі ароматоріум – сенсорний простір для розвитку… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Більшість французів підтримують ідею Макрона про використання ядерної зброї для захисту ЄС: рузультати опитування

59% французів підтримують ідею використання ядерного потенціалу своєї країни для захисту європейських союзників. Про це пише BFMTV… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.