Про це пише Рубрика, посилаючись на пресслужбу "Укренерго".
"Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній два тижні поспіль і наразі не прогнозується", підкреслили в повідомленні.
Фахівці повідомили, що в енергосистемі працюють усі види електростанцій, імпорт електроенергії здійснюється у незначних обсягах.
На цей час знеструмлення відбулося у прифронтових містах Нікополь та Марганець Дніпропетровської області. Це сталося через пошкодження мереж операторів системи розподілу, що спричинили ворожі обстріли.
"Там, де дозволяє безпекова ситуація, проводяться ремонтні роботи", – повідомили в "Укренерго"
Також можливі відключення через пошкодження мереж у зв'язку з погіршенням погодних умов, повідомили в пресслужбі.
Ліміти споживання до областей не доводились через відсутність дефіциту потужності в енергосистемі.
"Однак при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень", додали в компанії.
Окрім того, в Одесі все ще діють мережеві обмеження, викликані значним пошкодженням енергетичної інфраструктури.
"Тому для уникнення перевантаження обладнання, яке залишилося в роботі, застосовуються графіки погодинних відключень", – повідомили в пресслужбі.
Нагадаємо, в останні дні енергетична система України працює з резервом потужності.
Довідка
Нагадаємо, останнього разу, 16 лютого, війська РФ вночі атакували Україну 36 ракетами різних типів. Ворог запускав ракети з Каспійського та Чорного моря, а також з тимчасово окупованих територій України.
Були влучання на Півночі, Заході України, у Дніпропетровській та Кіровоградській областях. Про це повідомили в ОПУ.
Так, у Львівській області три ракети влучили в об'єкт критичної інфраструктури, також є влучання у Кіровоградській області.
У місті Павлоград Дніпропетровської області ракети поцілили у підприємство та приватний будинок.
Також, у Полтавській області вночі російські загарбники вдарили по об'єкту критичної інфраструктури міста Кременчук російськими дронами та ракетами.
З 7 лютого у застосунку "Резерв+" запрацювало автоматичне продовження відстрочок від мобілізації для деяких категорій військовозобов'язаних.… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало і допустило до експлуатації у Збройних силах України нову модифікацію мобільного прально-лазневого… Читати більше
Російська армія знову підтягнула північнокорейських солдатів у Курську область, де були нові штурми на цьому напрямку.… Читати більше
7 лютого в різних містах Словаччини та за її межами знову почалися акції протесту проти уряду словацького… Читати більше
Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче провести зустріч зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським… Читати більше
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.