Про це на брифінгу 21 лютого заявив Президент Спеціального комітету Європейського Парламенту з питань іноземного втручання у всі демократичні процеси, включаючи дезінформацію, Рафаель Глюксманн, передає Рубрика.
«Ми, в Європарламенті, чудово знаємо, що ця війна не почалася 24 лютого і не обмежилася кордонами України. Ця війна націлена на кожну окрему європейську демократію. Ми разом у цій боротьбі», – підкреслив урядовець ЄС.
Глюксманн зазначає, що ЄС має посилити свою підтримку не лише з точки зору зброї та санкцій, але й з точки зору боротьби з наративами, російською маніпуляцією інформацією та поширенням фейкових новин про війну та її справжні цілі.
Чиновник окреслив основні кроки у боротьбі з російською пропагандою та дезінформацією, зазначивши, що потрібна подальша робота для включення всіх російських пропагандистів до санкційних списків. Він також закликав до більш активних дій з боку ЄС, щоб зламати російську пропагандистську машину.
Глюксман підкреслив, що якщо ЄС хоче боротися з російським наративом, їм самим потрібно мати чіткий наратив.
«Минув рік, перш ніж ми сформулювати чітке уявлення про стратегічну мету ЄС у цій війні, якою є поразка російської федерації та перемога України. Тепер ми маємо цей наратив, але він повинен бути більш чітким і наполегливим. Треба пояснити європейській аудиторії, що ця війна і наша також», – сказав чиновник.
Голова комітету зазначив, що ЄС розвінчує та бореться із російською пропагандою, але не на 100%, і це потрібно змінити. Він також зазначив, що є питання, які ще потрібно вирішити, оскільки санкції все ще мають лазівки, європейські супутникові мовники все ще транслюють російську пропаганду, а промисловість все ще не працює 24/7, щоб виробляти боєприпаси для допомоги Україні.
Глюксман високо оцінив ефективність західних координаційних зусиль через Спеціальну контактну групу в Рамштайні, щодо доставлення зброї та закликав створити Рамштайн інформації для битви наративів. Він також наголосив на необхідності боротьби з дезінформацією в соціальних мережах і нагадав про їх відповідальність за контент, який вони транслюють.
«Ми чудово розуміємо, що ця війна також є нашою, і що ваша перемога буде нашою, що ваша поразка, якої, звичайно, не буде, означала б кінець миру, стабільності, безпеки та свободи в Європі. Допомога, яку ви отримуєте, має бути набагато більшою і надходити набагато швидше», – резюмував Глюксман.
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.