Фото: Getty Images
Про це пише Bloomberg, посилаючись на проєкт пропозицій, інформує ЄП.
У виданні повідомляють, що важливо отримати уявлення про масштаби активів Центрального банку та інших підсанкційних державних російських активів, які були заморожені в Європейському Союзі.
Оскільки ця інформація буде розглядатися як перший крок до вивчення можливостей потенційного використання цих коштів для сприяння відновленню України.
"Ми повинні знати, де вони знаходяться і скільки вони коштують", – заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у відеозверненні в середу.
Європейська комісія також запропонувала посилити зобов'язання щодо звітності про заморожені активи, пов'язані з російськими компаніями та фізичними особами, що потрапили під санкції.
ЄК також запропонувала накладати штрафи – до 50 000 євро для фізичних осіб і 10% від річного обороту для юридичних осіб – за ненадання необхідної інформації.
Запропоновані заходи ще будуть обговорюватися країнами-членами ЄС цього тижня. Вони можуть змінитися до того, як пакет буде затверджений. Нагадаємо, що санкції Євросоюзу потребують підтримки всіх країн-членів.
Як писала Рубрика, Президентка Єврокомісії 15 лютого представила офіційну пропозицію щодо десятого пакета санкцій проти росії.
Пропозиція передбачає подальші експортні заборони вартістю понад 11 млрд євро. Це дасть можливість позбавити російську економіку критичних технологій і промислових товарів.
Мова йде про товари, які рф не зможе замістити постачанням з інших країн: електроніку, спеціальні траспортні засоби, частини машин, запчастини для вантажівок і літаків, товари для будівельного сектору, які можуть застосовуватися російськими військовими.
У столиці з 3 по 6 березня пройде карʼєрний фестиваль JOB EXPO, на якому учасники… Читати більше
Експерти Інституту вивчення війни припускають, що кремль, імовірно, намагається показати, що Китай більше поділяє позицію… Читати більше
На Лиманському напрямку російські окупанти великими силами тиснуть на українських захисників. Проте Сили оборони не… Читати більше
Одним із ключових векторів роботи Кабінету Міністрів залишається посилення самодостатності України. На закупівлю безпілотників уряд… Читати більше
У 2024 році на закупівлі безпілотників у Prozorro уклали угод на 15,4 млрд грн. Це… Читати більше
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Збройних сил України логістичний наземний роботизований… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.