Про це пише The Washington Post.
"В останні місяці війна на сході України перетворилася на повільну м'ясорубку, в якій жодна зі сторін не має переваги. Представники Байдена вважають, що критичний момент настане цієї весни, коли Росія, як очікується, розпочне наступ, а Україна перейде в контрнаступ, намагаючись повернути втрачені території", повідомляють у виданні.
Зазначають, що про критичний характер наступних кількох місяців вже прямо заявили Києву високопосадовці Байдена.
Такі припущення зробили:
Окрім того, за тиждень до візиту цих офіційних осіб Україну також відвідував директор ЦРУ Вільям Бернс. Він поінформував президента України Володимира Зеленського про військові плани росії на найближчі місяці і наголосив на нагальності моменту.
Зазначимо, що на цей час адміністрація Байдена працює з Конгресом над затвердженням ще 10 мільярдів доларів прямої бюджетної допомоги Києву.
Очікують, що наступного тижня оголосить ще один великий пакет військової допомоги і приблизно в той же час запровадить нові санкції проти Кремля.
Також Захід напередодні річниці повномасштабної війни прагне дати сигнал диктатору рф володимиру путіну, що підтримка України не слабшає.
Проте деякі аналітики попереджають, що ні росія, ні Україна не отримають вирішальної військової переваги в осяжному майбутньому.
Байден і його головні помічники кажуть, що вони сповнені рішучості підтримувати Україну якнайдовше і якнайповніше. Але вони попереджають, що політичний курс може стати жорсткішим після того, як Україна вичерпає поточний пакет допомоги Конгресу, що може відбутися вже цього літа.
Водночас, за даними видання, існує прихована напруженість Заходу щодо того, як Україні слід зосередити свої ресурси в найближчі місяці.
Зазначають, що протягом багатьох місяців Україна витрачала значні ресурси і війська, захищаючи Бахмут на сході Донбасу.
Але американські військові аналітики переконані, що одночасно захищати Бахмут і розпочати весняний контрнаступ, щоб повернути тимчасово окуповані росією території, нереально.
Також в адміністрації Байдена переконані, що захоплення росією Бахмута "не призведе до значних стратегічних зрушень на полі бою". Бо це "лише точка на карті, заради якої росіяни витратили надзвичайну кількість крові та ресурсів".
Сполучені Штати вважають деокупацію земель важливішою.
Офіційні особи США вважають: якщо Україна продовжуватиме воювати скрізь, куди росія посилає війська, то це працюватиме на користь Москви.
Тому вони закликали Україну визначити пріоритети у виборі часу та проведенні весняного контрнаступу. Особливо в той час, коли США та Європа навчають українських бійців користуватися найскладнішим озброєнням, яке вже з'являється на полі бою.
Окрім того, американські розвідники вважають, що відвоювання добре укріпленого півострова Крим зараз не під силу українській армії.
Водночас помічники Байдена кажуть, що вони дотримуються найкращого варіанту дій: надати Україні можливість повернути якомога більше території в найближчі місяці, перш ніж сідати з путіним за стіл переговорів.
У Львові запрацював центр рекрутингу 38 окремої бригади морської піхоти 30 корпусу морської піхоти Військово-морських… Читати більше
Кабінет Міністрів України затвердив постанову про реалізацію експериментального проекту щодо створення, впровадження та забезпечення функціонування… Читати більше
Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що уряд схвалить угоду про припинення вогню з ліванським угрупованням… Читати більше
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський провів переговори з українським колегою Андрієм Сибігою. Київ запевнив… Читати більше
У Великій Британії в понеділок, 25 листопада, у віці 112 років помер найстаріший чоловік у… Читати більше
Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер запропонував обраному президенту США Дональду Трампу Австрію як місце для… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.