Фото: Spiegel
Про це пише Spiegel.
"Якщо путін виграє цю війну, він зробить те саме в інших місцях. путін — це дракон, якому треба їсти. Задовольнити його апетит навряд чи можливо", — сказав Зеленський.
Українського лідера спитали, що він думає про стурбованість багатьох керівників держав тим, що подальші поставки зброї продовжать спіраль ескалації.
Фото: Spiegel
Президент України відповів, що "відповідальність за ескалацію, в першу чергу, несуть росіяни. Вони катували, вбивали і ховали людей заживо". Європа має чітко усвідомлювати, що надає допомогу не українцям, а європейцям.
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський вважає, що Україна може стати членом Європейського Союзу вже за два роки.
"Допоки наша країна не здобуде перемогу в боротьбі з російським агресором, Європейський Союз має єдність щодо підтримки України", – заявив Зеленський під час спільної з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем і Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн зустрічі з представниками ЗМІ після спеціального засідання Європейської ради в Брюсселі 9 лютого.
Національна служба розвідки Південної Кореї повідомила, що має інформацію про направлення режимом КНДР додатково більш… Читати більше
У ніч з 26 на 27 лютого російські війська намагались атакувати ударними дронами Київську область.… Читати більше
У Петрополі Запорізької області відкрилася підземна школа: вона стала п’ятим безпечним освітнім простором у регіоні,… Читати більше
Глава кремля володимир путін неявно визнав Президента України Володимира Зеленського легітимним главою держави та "майбутнім… Читати більше
“Тиждень турботи”. Понад 1000 українських дітей дізналися від Морквинки, як взаємодіяти з людьми з інвалідністю… Читати більше
У молдовській столиці Кишиневі з нагоди третіх роковин початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну відбулося… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.