fbpx
Сьогодні
15:57 09 Лют 2023

SpaceX обмежила інтернет Starlink, який використовували українські захисники для управління дронами

Фото: Reuters

Використання українськими військовими супутникового інтернету Starlink для керування безпілотниками компанія SpaceX обмежила.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначимо, що Starlink надав українським військовим широкосмуговий звʼязок для захисту від росіян.

Президентка і головний операційний директор SpaceX Гвінн Шотвелл заявила, що Starlink "ніколи не призначався для використання як зброя".

За словами Шотвелл, використання безпілотників Starlink виходить за рамки угоди, яку SpaceX уклала з українським урядом.

"Однак українці використовували його так, як було не передбачено будь-якими угодами", — сказала Шотвелл.

Україна ефективно використовувала безпілотні літальні апарати для виявлення позицій противника, ведення далекого вогню та скидання бомб.

"Є речі, які ми можемо зробити, щоб обмежити ці можливості. Є речі, які ми можемо зробити та вже зробили", — сказала Шотвелл.

Вона відмовилася уточнити, яких саме заходів компанія SpaceX ужила для цього.

Вона додала, що контракт був призначений для гуманітарних цілей, таких як надання широкосмугового інтернету лікарням, банкам і сімʼям, які постраждали від російського вторгнення.

Рубрика:
Технології

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: