fbpx
Сьогодні
13:53 01 Лют 2023

Досить годувати Москву: на росії у п’ятьох регіонах заговорили про референдум щодо незалежності

Фото: Ілюстративне

Про старт онлайн-референдуму щодо незалежності п'яти регіонів рф заявили на росії. Представники Кенігсбергу (Калінінградська область), Інгрії (Санкт-Петербург), Уралу (Єкатеринбург), Сибіру (Новосибірськ) та Кубані (Краснодарський край) заявили, що хочуть позбутися територіальної, політичної та економічної залежності від москви.

Про це представники ініціативних груп заявили під час "Форуму ПостРосії", що проходив у приміщенні Європарламенту увечері 30 січня.

Ініціатори проведення референдумів зазначають, що проголошення незалежності дозволить мешканцям згаданих регіонів досягти економічного процвітання, якщо позбудуться постійного розграбування Москвою.

Також це дасть змогу зберегти свою культуру. Окрім цього, регіони перестануть бути гарматним м'ясом для Кремля у численних збройних конфліктах.Насамперед – у війні проти України.

"Ми, представники економічно розвинених та вільних регіонів так званої Росії, заявляємо, що жити в імперії досить, досить іти на поводу в сили, яка перетворює наших дітей на вбивць та гарматне м'ясо. І також грабує наші землі.

Фото: Ілюстративне

Час заявити права на незалежність. Тому що ми маємо право жити у вільному світі і користуватися всіма тими благами, якими користуються всі нормальні країни.

Ми оголошуємо про початок процесу відокремлення та віддалення від Москви. Та про перші референдуми вільних людей, які населяють Кенігсберг, Інгрію, Кубань, Сибір та Урал", – зазначив один з учасників форуму. Він представляє майбутню незалежну Кубань.

Наразі завершується підготовка до старту онлайн-референдумів. На них мешканці згаданих регіонів можуть заявити про свою підтримку відокремлення від рф та проголошення незалежності.

До 16 лютого буде запущено спеціальний майданчик та сайт для голосування, де можна буде здійснити своє волевиявлення.

Ініціатори відокремлення від Москви навели приклади економічних переваг кожного регіону у разі територіального та політичного відмежування від рф.

Організатори вважають, що позбувшись від Москви населення новостворених незалежних держав зможе нарешті використовувати власні багатства та природні ресурси на користь собі, а не обмеженому колу осіб у Кремлі.

Вони наголосили, що кремль провадить щодо регіонів РФ колонізаторську імперську політику,

"Причини основні полягають у тому, що зараз Москва грабує по-бандитські, злочинно грабує територію так званої РФ. Усі засоби, які отримуються на території РФ, починаючи від фінансів, закінчуючи коштами, які надходять від видобутку ресурсів, йдуть до Москви.

Там вони витрачаються на розсуд невеликої групи людей на те, що абсолютно нецікаво для мешканців так званої Російської Федерації.

Кошти витрачаються в цьому випадку на війну. На агресивний напад на суверенну незалежну Україну, на знищення мирних людей, на знищення інфраструктури, на вбивства дітей", – зазначає представник майбутнього незалежного Сибіру.

Водночас Москва жене на безглузду смерть населення регіонів РФ.

"Жителі тих регіонів вирушають (на війну. – Ред.) у примусовому порядку, як гарматне м'ясо. У багатьох голова забита паршивою пропагандою, яку сіє Москва на території всієї так званої РФ.

І тому народи Росії мають звільнитися від цієї окупації. Народи Росії готові заявити про свою незалежність.

Для того, щоб це зробити офіційно, розроблено майданчик, який буде запущено і працюватиме найближчим часом", – стверджують представники.

Основними гаслами референдумів проголошено такі:

"Досить годувати Москву!", "Досить вмирати за Кремль!", "Голосуй за незалежність своєї республіки! Обирай щасливе майбутнє для себе і своїх дітей!"

Також вони відстоюють принципи деколонізації та деімперіалізації, що дозволять різним народам рф здобути політичну, економічну та культурну незалежність.

Не можна обійтися також, на думку ініціаторів Форуму, і без депутинізації та денацифікації.

Усі злочини путінського режиму як поза межами рф, так і щодо власних громадян, мають бути розслідувані, а їхні організатори та ідеологи мають постати перед трибуналом. Кожен учасник цих злочинів мусить пройти люстрацію.

Водночас територія рф має пройти процеси демілітаризації та денуклеаризації.

Це дозволить мінімізувати жертви під час падіння диктаторського режиму та усунути ризики.

Назву платформи, на якій він буде проведений, організатори обіцяють оголосити заздалегідь.

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів про розплату Москви за війну. Він упевнений, що ми на власні очі будемо бачити розпад росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: