Фото: Twitter/ Александер Ван дер Беллен
Про це повідомив австрійський політик у своєму Twitter. При цьому оприлюднивши світлини, зроблені на залізничному вокзалі.
Зазначимо, що для 79-річного політика це перша поїздка до нашої країни після початку повномасштабного вторгнення росії. До речі, канцлер Австрії Карл Нехаммер здійснював візит до Києва.
Фото: Twitter/ Александер Ван дер Беллен
Александер Ван дер Беллен планує провести низку зустрічей, зокрема перемовини з українським лідером Володимиром Зеленським.
Украину посетил с рабочим визитом президент Австрии: планирует встретиться с Зеленским.
Нагадаємо, що політика австрійського президента щодо росії та кремлівського диктатора володимира путіна зазнала змін вже після 24 лютого 2022 року.
До цього він був не проти подискутувати про російські інтереси, говорив про "хорошу базу діалогу" з президентом рф. А також просував розвиток двосторонньої співпраці й навіть неоднозначно висловлювався про окупований Крим.
Коли путін розв'язав повномасштабну війну, у перший же день Ван дер Беллен висловив російській федерації рішучий протест. Він також засудив "військовий напад, що порушує міжнародне право, суверенітет і територіальну цілісність України".
Через тиждень австрійські президент і канцлер записали відеозвернення, щоб підтримати українців і запевнити, що Австрія стоїть на боці України.
"Ми разом із вами!" – сказав тоді українською мовою Ван дер Беллен.
Наприкінці липня Ван дер Беллен назвав путіна диктатором. До того ж визнав, що у Європі проспали той факт, що росія зробила її залежною від свого газу.
Зізнання, що він "помилявся щодо Путіна", Ван дер Беллен зробить ще не раз.
У Папи Римського Франциска стався ізольований бронхоспазм, його стан дихання погіршився. Про це пише Vatican News. Як… Читати більше
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер поговорив із президентом України Володимиром Зеленським та главою Сполучених Штатів… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повинен перепросити за свою поведінку під час зустрічі в Овальному кабінеті… Читати більше
У ніч на 1 березня російські загарбники застосували проти України 154 безпілотники. Сили протиповітряної оборони… Читати більше
На фронті минулої доби, 28 лютого, було зафіксовано 91 бойове зіткнення Сил оборони України з російськими… Читати більше
У ніч на 1 березня російські загарбники атакували Одеську область ударними дронами, внаслідок чого загинув… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.