fbpx
Сьогодні
10:41 29 Січ 2023

Німецький завод Rheinmetall на тлі війни в Україні веде перемовини щодо виробництва HIMARS у Європі

Для того, щоб задовольнити високий попит в Україні і на Заході танкових артилерійських боєприпасів німецький збройовий концерн Rheinmetall готовий значно збільшити їх виробництво. Також керівництво заводу веде переговори про початок виготовлення реактивних систем залпового вогню HIMARS у Німеччині.

Про це в інтерв'ю Reuters заявив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер.

Гендиректор розповів, що у 2022 році Rheinmetall виготовив по 60-70 тисяч танкових і артилерійських снарядів. Проте це число може бути збільшене.

"Ми можемо виробляти 240 тисяч танкових боєприпасів (120 мм) на рік, що більше, ніж потрібно всьому світу", – сказав Паппергер.

Очільник концерну додав, що потужності з виробництва 155-мм артилерійських снарядів можуть бути збільшені до 450-500 тисяч на рік.

У виданні також розповідають, що Rheinmetall хоче запустити нову лінію з виробництва боєприпасів середнього калібру до середини 2023 року. Вони, на кшталт, використовуються німецькими зенітними самохідними установками Gepard в Україні.

Водночас концерн веде переговори з американським Lockheed Martin про можливе виробництво систем HIMARS. Зазначимо, що вони також активно використовуються українськими військами.

"На Мюнхенській конференції з безпеки ми прагнемо укласти угоду з Lockheed Martin про початок виробництва HIMARS (у Німеччині). У нас є технологія для виробництва боєголовок, а також ракетних двигунів – і у нас є вантажівки, на які можна встановити пускові установки", – сказав Паппергер.

Гендиректор Rheinmetall очікує обговорити деталі військового виробництва на зустрічі представників промисловості з новим міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом. Але  її дата ще не визначена.

Нагадаємо, що сам Пісторіус не вважає достатнім розмір спеціального фонду для Бундесверу в розмірі 100 мільярдів євро. Він також думає, що регулярного бюджету армії в розмірі близько 50 мільярдів євро на рік недостатньо в довгостроковій перспективі.

Рубрика:
Події Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: