Знай наших: українська спортсменка Джима завоювала “бронзу” чемпіонату Європи з біатлону

Першу медаль для збірної України на старті біатлонної континентальної першості виборола Юлія Джима та піднялася на подіум після індивідуальної гонки серед жінок.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати перегонів.

Зазначають, що Першою на "марафонській" дистанції 15 кілометрів фінішувала Мікела Каррара.

Італійська біатлоністка здолала трасу з чотирма вогневими рубежами за 44:14,7 хвилини.

Із одною штрафною хвилиною після третьої стрільби вона випередила німкеню Шпарк на майже 48 секунд. Та відстрілялася без промахів і зуміла випередити лідерку збірної України.

Джима натомість одного разу схибила – на другому рубежі.

Для досвідченої української біатлоністки ця медаль стала ювілейною, десятою на чемпіонатах Європи. Зокрема, 32-річна Джима виграла спринтерську гонку в 2017 році, а ще 4 "золота" виборола в естафетах.

Зате в індивідуальних гонках олімпійська чемпіонка-2014 взяла нагороду вперше.

Інші українки фінішували за межами топ-10. Найкращою серед них стала Анна Кривонос. 25-річна біатлоністка з однією штрафною хвилиною завершила змагання на 16-й сходинці.