При виборі репетитора дуже важливо аби він підходив вам як методами викладання, так і особистісно. Адже фізика складна наука і кожна тема пов'язана з попередньою. Тож якщо ви оберете викладача метод викладання якого вам не зрозумілий або він не комфортний для вас як людина, то результату та й взагалі сенсу занять не буде.
Також під час вивчення фізики можуть статись проблеми із засвоюванням самого предмета, наприклад, назви термінів та формул які складно запам'ятати. Та під час екзаменів вони знадобляться, а згадати буде дуже складно.
Загалом педагога краще обирати за особистими критеріями, та ось пару прикладів які частіше за все перевіряють учні:
Прочитайте відгуки учнів яких вже навчав викладач якого ви хочете вибрати. Приблизно ви зрозумієте як проходить навчання, та загалом на скільки ефективно він викладає.
Цінова категорія теж важлива. Підбирайте репетитора який також підходить вам за ціною.
Якщо ви обираєте репетитора для своєї дитини, поспілкуйтесь із нею – якого репетитора вона б хотіла. Багато підлітків почувають себе комфортніше з молодими викладачами, та так не завжди. Тож дайте учню право вибору, перед тим як наймати вчителя.
Ці пункти можна перевірити на репетиторській платформі BUKI: Заходите на сайт, обираєте потрібний вам предмет, а також, якщо є бажання навчатись очно, можна вибрати своє місто/область, навіть район. Також є багато фільтрів під ваші пункти та побажання.
На сайті buki, легко орієнтуватись і вибір викладачів просторий та різноманітний. А інформаційні картки репетиторів мають в собі всі необхідні вам дані, та допоможуть вам зручно обрати репетитора.
Київ | 300 — 400 грн /год |
Харків | 400 грн/год |
Одеса | 300 — 400 грн/год |
Львів | 200 — 300 грн/год |
Кривий ріг | 300 грн/год |
Житомир | 200 — 250 грн/год |
Також якщо ви шукаєте репетитора для дитини, радьтесь з нею та враховуйте її думку. Після першого заняття поговоріть з нею та поцікавтесь, що їй сподобалось у викладачі, а що ні, та чи варто знайти іншого. Комфорт дитини найголовніше під час навчання.
Якщо ви не впевнені у викладачі побудьте присутніми на першому занятті. Варто тримати навчальний процес під контролем, постійно спілкуватись з дитиною та репетитором.
Не варто морально давити на дитину. Ваше завдання зацікавити, та підтримувати. Сімейна підтримка та підбадьорювання не завадять навчанню, а навпаки пришвидшать результат. Але потрібно тримати темп, аби дитина запам'ятовувала та не встигала забувати те що вона вивчила останнього заняття.
Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочої поїздки до Швеції провів низку результативних зустрічей… Читати більше
Міністерство економіки України оприлюднило деталі отримання одноразової допомоги від держави "Зимова єПідтримка". Про це повідомляє Мінекономіки,… Читати більше
Інформація про нібито присутність військовослужбовців Північної Кореї на території Харківської області не відповідає дійсності. Про… Читати більше
В окремих частинах Святошинського, Шевченківського та Соломʼянського районів Києва тимчасово не працюватиме система оповіщення населення… Читати більше
Легендарна різдвяна пісня «Щедрик» авторства українського композитора Миколи Леонтовича стала музичною основою святкової реклами модного… Читати більше
Нещодавно у Львівській муніципальній бібліотеці провели збір листівок, малюнків та оберегів для захисників та захисниць.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.