Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Очільник області зазначив, що до 1 години ночі завдяки роботі енергетиків у більшості споживачів електропостачання було відновлено.
Під час учорашнього масованого обстрілу в Харківській області були влучання в об'єкти критичної інфраструктури, через що довелося застосовувати аварійні відключення світла.
Одразу після вибуху в Харкові знеструмилися більшість районів, також тимчасово зупинився рух поїздів у метро.
Синєгубов розповів, що протягом доби росіяни продовжували обстріли Куп'янського, Чугуївського та Харківського районів.
У Вовчанську обстрілами пошкоджено навчальний заклад, інфраструктурні та промислові об'єкти. А в селі Грушівка Куп'янського району пошкоджень зазнав зокрема об'єкт цивільної промисловості.
Нагадаємо, що вдень, 14 січня, під час повітряної тривоги стало відомо про роботу українських сил протиповітряної оборони та звуки вибухів у низці областей.
Російські загарбники здійснили перший у новому році масований ракетний обстріл України.
Загалом окупанти запустили по Україні 28 крилатих та 10 авіаційних ракет. Силам протиповітряної оборони вдалося збити 18 крилатих та 7 авіаційних.
Окрім того, ворожі ракети влучили у житлову дев'ятиповерхівку в Дніпрі. Там кількість загиблих вже сягнула 20. Ще десятки отримали поранення, зокрема й діти. Досі залишається невідомою доля ще понад 40 людей. Рятувальна операція триває.
Міжнародний благодійний фонд MOVE UKRAINE побудував у Тернополі модульний реабілітаційний центр, який стане частиною сучасного… Читати більше
Соціальна ініціатива Arm Women Now презентувала у нідерландському місті Утрехт першу в історії сучасної України… Читати більше
Потенціал промислових підприємств так званої "ЛНР" російський виробник військового обладнання використовує для виконання оборонних замовлень… Читати більше
У двох українських закладах вищої медичної освіти розпочалась інтенсивна програма спеціалізованої післядипломної підготовки терапевтів мови… Читати більше
Правильне харчування для немовляти є основою для його здоров'я та розвитку. Вибір дитячої суміші —… Читати більше
Міністерство оборони України підписало угоду з німецькою оборонною компанією Diehl Defence - виробником системи IRIS-T… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.