Baykar, Jandarma Genel Komutanlığı tarafından kullanılmak üzere 6 "Silahlı Bayraktar TB2" insansız hava aracı ve 3 yer kontrol istasyonu daha teslim etti. Jandarma envanterindeki SİHA sayısı 18'e yükseldi. Güvenlik güçlerinin envanterindeki silahlı ve keşif amaçlı Bayraktar TB2 sayısı da 58'e ulaştı ( Baykar - Anadolu Ajansı )
Про це у Телеграмі повідомив перший заступник голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.
За інформацією депутата, починаючи із 24 лютого 2022 року в Україну офіційно було ввезено лише 657 дронів, за які сплачено ПДВ та мито.
Всі інші БПЛА були завезені як гуманітарну допомогу та допомогу військовим.
«Саме тому вже в найближчі дні ми з колегами ініціюємо звільнення від ПДВ/мита ввезення дронів до кінця війни. Ніякого економічного сенсу в наявності таких обмежень зараз немає», – повідомив Железняк.
Він зазначив, що наразі обговорюється можливість звільнити від платежів увезення БПЛА/БПаК як цивільного, так і подвійного призначення.
Довідка
ДК "Укроборонпром" провів низку успішних випробувань українського ударного безпілотника з дальністю ураження 1 тис. км.
У Китаї "вражені" ставленням президента США Дональда Трампа до союзників у Європі та вважають, що… Читати більше
До пʼяти зросла кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару по готелю у місті Кривий Ріг,… Читати більше
У Брюсселі 6 березня президент Володимир Зеленський зустрівся з головою Європейської ради Антоніу Коштою та… Читати більше
У рамках реалізації спільного з ЄБРР проєкту "Надзвичайна підтримка української залізниці" національний перевізник отримає 10… Читати більше
Мармур століттями асоціювався з розкішшю, елегантністю та вишуканим смаком. Але у світі, де постійно з'являються… Читати більше
Східний Варіант дізнався, скільки начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін заробив за минулий 2024 рік, а… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.