Про таке пише The Guardian.
У чому проблема?
Зазначимо, що сигаретні недопалки є однією з найпоширеніших форм сміття. На їх розкладання потрібно близько 10 років, у процесі якого виділяються токсичні речовини, такі як миш'як і свинець.
Яке рішення?
У виданні зазначили, що виробники сигарет нестимуть відповідальність за те, щоб заохочувати населення не викидати недопалки в громадських місцях.
Проте залишається незрозумілим, як саме буде реалізовано очищення недопалків та скільки це буде коштувати. Одне каталонське дослідження вказує на вартість від 12 до 21 євро на громадянина на рік, загалом до 1 мільярда євро.
Як це працює?
Передбачають, що тютюнові компанії перекладуть витрати на споживача, що дасть ще один стимул кинути звичку.
У The Guardian повідомили також, що це рішення є частиною пакета заходів, спрямованих на зменшення відходів і збільшення переробки.
Він також передбачає заборону:
Закон відповідає директиві Європейського Союзу, що обмежує використання одноразового пластику та має на меті зобов'язати людей прибирати за собою сміття.
Російського генерал-полковника Геннадія Анашкіна звільнили з посади командувача угрупуванням військ "Південь". Його звинувачують у приховуванні… Читати більше
Україна цього тижня повернула ще двох українських дітей з окупованого Росією Маріуполя. Про це у… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський прокоментував зміни підходів до управління в ЗСУ, які окреслені у другому пункті… Читати більше
Щороку в четверту суботу листопада Україна та світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і… Читати більше
У Києві відбулася конференція «Презентація реєстру Музейного фонду України». Це підсумковий захід проєкту «Впровадження системи… Читати більше
За час роботи ініціативи «Зерно з України» вдалося врятувати від голоду 20 мільйонів людей, наголосив… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.